şükela:  tümü | bugün
  • başlığın olması gereken hali , ülkemizde internet kullanımına sınırlama getirilmesi gerekliliğidir.

evet , ülkemizin refahı ve huzuru için olması gerekendir.

hatırlayın , internet yokken bu halk ne kadar mutlu ve ne kadar samimi idi. televizyonda bir devlet erkanı gördüğünüzde pür dikkat kesilir kulak asardınız.

şimdi bakıyorsun , elin kimseye bir faydası dokunmayan ergeni açıyor twitteri , vay efendim devlet şunu yapsın , vay efendim rte diktatör ...

böyle bir dünya yok değerli arkadaşlar ? 90 milyon nüfuslu türkiye cumhuriyetini yöneten bir avuç adama sen kafana estiği gibi ulaşamamalısın ya.

bunlar özel ve değerli insanlar. hayatımızı yöneten insanlar.

sözün özü , devlet daireleri ve yetkililer kendini sosyal medyadan çeksin. internet kullanıcılarının da türkiye cumhuriyet hükümetine her yerden dil uzatmaya hakkı olmasın.

teşekkürler ediyor iyi günler diliyorum.
  • metafor nedir, nasıl yapılır.
  • ironidir. ciddi olamaz.
  • doğrusu, ülkemizde bilgi olmadan fikir sahibi olmaya sınırlama gelsin olan başlık.
  • kardeş iyimisin sen?

asıl yasaklanması, derhal sözlükten uçurulması gereken sensin. bi sus allasen. zira ne olduğun belli değil, yazdıkların kendi içinde çelişiyor. bir de chp üyesiymişmiş (#78896251) yalansa sana lanet olsun, doğruysa seni üye yapana lanet olsun.

ergen muhafazakar sıçmığı başlık

yallah arabistana