• genelde 9 10 kisi olduklarinda ulkuculerin zevk aldigi sadist eylem. kupesi de varsa cocugun daha bi istahla vurur bu barbarlar.

sozlukteki ulkuculerse cok demokrat, sevgi kelebekleri.
  • 2006 yılında ankarada başıma gelen olaydır. cebeci çevresinde beş tane takım elbiseli züppe gelmişti. dün gibi hatırlıyorum. buralarda böyle gezemessin bilader tarzı bir laf etmişlerdi. yanımda bulunan arkadaş bir isim söyledi ve illa arıyım mı lan dediğinde, dengesiz beş arkadaş özür dileyip uzaklaşmıştı. insanımız biraz gariptir velhasıl. sonuç olarak (bkz: öyle göte böyle yarak)
  • bir çok kez tanık olduğum veya duyduğum olay.
  • (bkz: ankara üniversitesi'nde 100 pkklıyı döven 8 ülkücü) şu olayda şu görüntüler ortaya çıkmadan önce biz kantinde kitap ohuyurduk bize saldırdılar deyip görüntüler ortaya çıkınca alçak propagandası için söylemeyeceği yalan olmadığı ortaya çıkan hasta ruhlu piçlerin sikindirik propagandalarıdır.

4 yıllık üniversite hayatımda bizzat pek çok kavga gördüm ve yaşadım tuhaftır birinde sadece birinde bile ülkücüler kalabalık değillerdi. ancak ne kadar hasta ruhlu orospu çocuğu varsa 10 kişi bir araya gelince rererö diye öterlerdi. bunlar ezberledikleri sloganlarla konuşmaya meraklı oldukları için olabilir.

bunu suratlarına çarpınca da (bkz: ülkücülerin çok abartılı hikayelerinin olması) diyorlar ama video ortada. bunların 60 tanesinin arasında 8 kişiyle kalmış biri olarak yukardaki olayı duyduğumda hiç şaşırmamıştım. korkaklıkarıyla kahpelikleri doğru orantılı bunların ha lafa gelince hep haklı çıkarlar ama o konuda yeteneklerini takdir ediyorum.
  • yalan olmayan, kendi başıma gelen ve farklı üniversitelerden 2 arkadaşımın daha yaşadığı saçma sapan bir olay. küpe takanlara da aynı muamelenin yapıldığını rahatlıkla söyleyebilirim.

ayrıca bu olayın kahramanı çapsız ülkücü faşolar ise hala bunun bir yalan olduğunu filan söylerler.
  • şu olayda mı yalan dolan şehir efsanesi diye insana sordurtan şiddet vakası.
  • genelde emir alip grev yapan iscilere, hakkini arayanlara saldirmadiklari zamanda prova olsun diye isinmak icin yaparlar, sokakta once cocugu takibe alirlar, sonra reis bozmasi gider guya yumusakca laf arasindan tehdit eder cocugu ama saldirmaz cunku tek kisidir en az bir 9 kisi (bkz: 9 isik) olmalari lazim saldirmak icin.

bunlarin ocak dedikleri sacma sapan yerlerdeki duvarlarinda osmanli bozuntularinin vahsi seks manyaklarinin resmi olur arada uzun saclilar bile vardir ama iste maksat isinmak. asil isleri kalkanlarin arkasindan oraya buraya saldirmak cunku.
    umarim bir gun aşi uretirler de kuduz muduz olmazlar.
  • faşistler alemi üyesi olan homo fashistusların sürekli yaptıkları eylem. benim öğrenciliğim sırasında (2000li yılların başı) daha fazlaydı tabi. tam kuduzdu o zamanlar bu faşist itler. şimdi azaldı mı arttı mı bilmiyorum.

insan gibi davranan ülkücüler muhakkak vardır ama haklarını yemeyelim, onları ayrı tutalım. bizim tepkimiz it gibi davrananlara.
  • 1999 yılı kırıkkale üniversitesinde yaşadığım olay.
    ha gerçi dayak yemedim ama kesin yiyecektim. çok şükür ki hem ülkücü hem metalci bir abimiz araya girdi de tatlıya bağlandı olay.