• for honor starter edition'un 18'ine kadar ücretsiz olduğu platform.
  • başlığa girilmiş gereksiz bir entry olarak algılanmasını istemem ama yarım saattir login in ekranından öteye geçmediği için oyun oynatmayan platform. steam bunun yanında tanrı gibi bişi gerçekten. sırf bize sundukları assassin's creed oyunu için bu firmaya sempatim hiç bitmeyecek. orası da ayrı bir şey benim için. ubisoft'un yaptığı işler hep eleştiri alacak türden ama bize assassin's creed gibi şaheser bir oyunu bu firmanın emekçi insanları sundu. bütün eksilerini bu sayede alıp götürüyor. bende eleştirmiştim ama sonra pişman oldum tabi. her sene yaptığı oyunlar bence çok iyi. ne kadar eleştirilse de bünyesinde binlerce kişi çalışıyor. yaptığı oyunların sonundaki emeği geçenler kısmı belki yarım saat sürüyor. o yüzden kolay değil bu kadar insanı barındırmak. entryyi yazarken de sürekli denememe rağmen girmiyor hala.
  • ubisoft'un yaptigi, sattigi hic bir oyunu almiyorum. star trek bridge crew olsa bile almiyorum.
    tek bir nedeni var: bu sikko infestation'i kendi ellerime makineme kurmak istemiyorum.
  • anno 1602oyununu an itibariyle ücretsiz vermekte olan oluşum.
  • parasını verip satın aldığım oyunu yüklemeyen çöp platform. nasıl bu sorun bunca yıldır çözülmez anlamıyorum. oyunu yüklemiyor bildiğin yüzde 96 da kaldı. hata bende keşke torrentleseydim.
  • parasını verdiğim oyunu yüklemeyen lanet platform. paramı geri ver awk
  • assassin's creed chronicles (china) uplay üzerinde çin yeni yılı etkinliği kapsamında ücretsiz olmuştur. buyrun
  • çok eski değil mi bu oyun
  • https://welcome.club.ubisoft.com/units
    club unit'ler için son kullanma tarihi eklemişler. yani uplay'de biriken altınınızı 1 nisan'a kadar kullanmanız gerekiyor yoksa hepsi silinecek. altınlarla store'da oyun satın alamıyorsunuz, oyun içinde ıvır zıvır almaya yarıyor, ancak 100 altını %20 indirim kuponuna dönüştürebiliyorsunuz.
  • sayelerinde notre dame kilisesi yangını sonrasında assassin's creed unityi ücretsiz aldım, keşke mısır piramitleri yansa, originsi bedavaya alırdık. neyse şaka bir yana son derece sevdiğim oyun şirketinin, güzel oyun platformu.
hesabın var mı? giriş yap