şükela:  tümü | bugün
  • eski espor oyuncusu şükrü "lelouch" şentürk'ün yeni nicki. aynı zamanda bu nickle twitch'de yayınlar yapıyor.

kişisel yorumum:

eski bir twitch takipçisi olarak son 1 senedir fazla twitch izleyemediğimi fark ettim. bunun sebebi sanırım yaşımın ilerlemesiyle oyun oynayan birilerini izlemekten eskisi kadar zevk alamamam. bu sebepten olmalı ki artık sevdiğim twitch yayıncılarını youtube'de sadece herhangi bir konuda sohbet muhabbet yaparlarken izliyorum. oyun izlemiyorum yani. her neyse, şükrü bey'in genelde sohbet üzerine kurulu irl yayınları benim için biçilmiş kaftan. kafa dinleyeceklere tavsiyemdir.
  • kendisi sümüklülük zamanlarımdan çocukluk arkadaşım olur.diğer yayıncılara göre paraya oynamaz,düşündüğünün aksini kimse söyletemez.uzun süredir yüz yüze görüşemesek bile ara sıra yayınlarına girer,çocukluğumu izlerim.ve söylenildiği gibi şükrü gerçekten hiçbirşeyi s.. takmaz.
  • yeni çıkan oyunları beğenip severse tüm hikayesiyle, ortalama üstü yayıncılarda ilk bitiren yayıncı olur kendisi. böyle oyunlar dışında arkadaşlarının yayınlarına discord’la katılır. bazen o yayınlarda sadece chatte takılır gider.

sürekli olarak oynadığı bir oyun yoktur.

ama rdr2 yi bitir artık şükrü seninle buraya kadar geldik seninle bitirelim şu oyunu

edit: bu entryi girdikten birkaç saat sonra yayın açtı ve yan görevlerin çoğunluğunu yaptığı için kaldığı yerden devam edip sadece main story rushladı. 9 saatlik bir yayın sonucunda rdr2’yi bitirmiş oldu. mezar ziyareti de muhteşemdi.

mükemmel oyun seninle daha da mükemmel hale geldi. teşekkürler şükrü eline sağlık seviliyorsun
  • aslında izleyici kitlesinin yaş sınırı 18 üzeri olsa çok tatlı muhabbet edebilecek bir yayıncı fakat chat’i ilk yayına başladığı gibi değil. klasik bir twitch laneti bu arkadaşa da tezahür etmiş, liseli arkadaşlar toplanmışlar.

tabii ki yapacak bir şey yok, sistem bunu gerektiriyor. kendisini severiz, ilk aylarında takip ederdim sonra saldım.

eleştiriye açık ve sonuna kadar uzlaşmak isteyen bir kişi. kendisinin bir mantık çerçevesi var, şahsına veya yayınına karşı olan eleştirileri de ona göre yanıtlıyor. ara sıra izleyici kitlesine de bir şeyler öğretiyor.

dobradır, izleyicilerine fazla tahammülü olduğunu sanmıyorum. salağa salak diyen bir insan. bence, kendisi de kitlesinden memnun değil.

eğer bu yorumu yayında okursa, bu dediklerime içten içe katılmasına rağmen tamamen politik bir cevap verecektir muhtemelen. çünkü akıllı bir adam :d

neyse uzattım; yayınına şöyle ulaşabilirsiniz.