şükela:  tümü | bugün soru sor
 • eski espor oyuncusu şükrü "lelouch" şentürk'ün yeni nicki. aynı zamanda bu nickle twitch'de yayınlar yapıyor.

  kişisel yorumum:

  eski bir twitch takipçisi olarak son 1 senedir fazla twitch izleyemediğimi fark ettim. bunun sebebi sanırım yaşımın ilerlemesiyle oyun oynayan birilerini izlemekten eskisi kadar zevk alamamam. bu sebepten olmalı ki artık sevdiğim twitch yayıncılarını youtube'de sadece herhangi bir konuda sohbet muhabbet yaparlarken izliyorum. oyun izlemiyorum yani. her neyse, şükrü bey'in genelde sohbet üzerine kurulu irl yayınları benim için biçilmiş kaftan. kafa dinleyeceklere tavsiyemdir.
 • kendisi sümüklülük zamanlarımdan çocukluk arkadaşım olur.diğer yayıncılara göre paraya oynamaz,düşündüğünün aksini kimse söyletemez.uzun süredir yüz yüze görüşemesek bile ara sıra yayınlarına girer,çocukluğumu izlerim.ve söylenildiği gibi şükrü gerçekten hiçbirşeyi s.. takmaz.
 • yeni çıkan oyunları beğenip severse tüm hikayesiyle, ortalama üstü yayıncılarda ilk bitiren yayıncı olur kendisi. böyle oyunlar dışında arkadaşlarının yayınlarına discord’la katılır. bazen o yayınlarda sadece chatte takılır gider.

  sürekli olarak oynadığı bir oyun yoktur.

  ama rdr2 yi bitir artık şükrü seninle buraya kadar geldik seninle bitirelim şu oyunu

  edit: bu entryi girdikten birkaç saat sonra yayın açtı ve yan görevlerin çoğunluğunu yaptığı için kaldığı yerden devam edip sadece main story rushladı. 9 saatlik bir yayın sonucunda rdr2’yi bitirmiş oldu. mezar ziyareti de muhteşemdi.

  mükemmel oyun seninle daha da mükemmel hale geldi. teşekkürler şükrü eline sağlık seviliyorsun
 • henüz daha yeni izlemeye başladım, ilk izlenimim ferit'in daha sakin,oturaklı hali.sürekli bir ağırlığı var , yayından sonra arkadaşları toplayıp meyhaneye rakı içmeye dert dinlemeye gidecek gibi geliyor. birde şöyle bir gerçek var kankaları sayesinde bu kadar izlenme sayısına ulaştı(ferit ve diğer tayfaları), eğer twicth camiasına tek başına girseydi bu kadar izlenmeyi rüyasında görürdü ancak, gerçi rüyasında bile göremezdi çünkü yayıncılık yapmazdı kanaatindeyim.

  not: levo denen yayıncı bu adamın kanalına gelip "kartım çalışmıyor birisi abone hediye etsin" diye yazıyor ve kanal sahibide bu adamı destekliyor. biraz yukardan bak kardeşim olaya bu adamın ne sana saygısı var nede senin izleyicilerine sende bunu destekliyorsun. diyemedin mi orada kendi paranla abone olamayacak kadar acizsen burada ne işin var bumudur bana, kanala olan saygın,kendi parası çok mu değerli. sikin bakalım twitch kullanıcılarını.
 • duygusuz ve dünyayı umursayan bir profil canlanıyor kendisini izlediğimde. ama bu adam bile oyunlarda veya chat kısmındaki yorumlara tilt oluyorsa kimse ben tilt olmuyorum, olmam diye kendisini kandırmamalı. kendisiyle ilgili en büyük gözlemim ise realist bir yapıda olması. ve bunu iyi bir şekilde insanlara ifade edebiliyor. bu yüzden bir fark yaratıyor yayıncı arkadaşlarına göre.