• z kuşağının müzik zevksizliği sonucu ortaya çıkan kişilere bak. uzi keleş bilmem ne.. berduş sokak hayatı, içki, sigara, alkol, uyuşturucu, polislerle ve asayişle yaşanan problemler vs. bir de sürekli bedel ödeyen bir tayfa var o da ayrı. gençlere empoze edilen şeyler bunlar.
  • sahneyi terk edip gidiyor...

müslüm babayı sahnede bıçakladılar, adam konsere devam etti aq
  • playback yaptığı anlaşılınca kaçmıştır.
  • playback yaptığı ortaya çıkınca utanmış garibim. "görmek istediğimiz bu değil" diyip gidiyor. aynen kanka playback yapan şarkıcı görmek istemiyoruz biz de. milletin parasına yazık ak. konsere gidenlerin yerinde olsaydım bir daha dinlemezdim onu
  • kısa bi süre önce bu tipleri mekanlara almazlardı kapıda. şimdi alınmadıkları mekanlarda playback şarkı söylüyorlar şaka gibi.
    aynen umudumuz z kuşağı.
  • keko rapçiler z kuşağının anlayacağı dilden konuşuyor. o yüzden ünlüler.

bu ekonomik krizde para bulup konsere gidiyorsun çakalın teki şovu bırakıp sana dik dik bakıyor ötekisi sahneyi terk ediyor. bu muameleyi gören z kusağı da bu herifleri vücutlarına dövme yaptırıyor.

adım gibi eminim ki yakında keko rapçinin teki bir izleyiciyi darp edecek sonrasında da tüm z kuşağı onun dövmesini vücutlarına kazıtacak.
  • oncelikle gecmis olsun. yalniz saldiri bize şunu gosterdi ki, sahnedeki okadar adamin sahnede olmasina aslinda hic gerek yokmus. ellerinde mikrofon, yarim yamalak vucut hareketleriyle hcbsy soylemeden oyle bos bos duruyo adamlar. millet de konser diye buna gidiyor iste
  • (bkz: uzi kim aq)

bir an silaha saldırmışlar sandım. yurdum insanından her şey beklenir.
  • müslüm gürses sahnede bıçaklanıp konsere devam etmişti üstüne birde bıçaklayanı affetmişti.
  • hayat tarzınız varoş, davranışlarınız serseri, biri konserde üstünüze atlayınca 'görmek istediğimiz manzara bu değil'
    pardon ya erkan oğur..
hesabın var mı? giriş yap