şükela:  tümü | bugün
25356 entry daha
  • fenerbahçe ile şike kelimesini aynı cümlede kullananlar açık ve net fetocudur. fetonun kurduğu kumpası bütün türkiye görmüşken , halen bunun propagandasını yapmak , adilik ve şerefsizliktir. bunu yapanları lütfen ihbar ediniz. yurt dışında bile olsa bu şerefsizler , gümrük girişinde durdurulacaktır. fetoculara meydan bırakmayın.
  • 2010-2011 sezonunda şike yapmıştır. tapeleri hiçbir yöneticisi inkar etmemiştir. hatta o tapeler ile trabzonspor'u şikayet etmiştir. dönemin teknik direktörü haşortman reyiz radar bize tutuldu demiştir.
  • fetöcü hakim, savcı ve polisler ile fetönün sosyal medya yapılanmaları tarafından şikeci olduğu iddia edilen, en temizinden daha temiz spor kulübü.
  • avukat fetocu diye şikenin üstünü örttüğünü zannettiği kulüp.
  • fetöcü uefa tarafından şampiyonlar ligi'ne alınmamış, fetöcü cas tarafından şikesi onaylanmış tertemiz, kar tanesi bebeğim.
  • fetöcü polislerin iddianameleri delil olarak uefa'ya sunulduğu için şampiyonlar ligine katılamamış spor kulübü.
  • fetöcü polislerin topladığı tapeleri 1 kişi bile inkar etmemiştir.

tapeleri toplayanların fetöcü olması, gerçek olduklarını değiştirmez.
  • şike yaptığını ortaya çıkaranların fetöcü olması en büyük şanslarıdır. yatıp kalkıp fetöye dua etsinler.

sıradan bir operasyon olsaydı bu kadar kolay yırtamazlardı.
  • sevdamız.
    not: muhtemel sayfalarca tutan son entrylerinin hiç birinde ne bjk, ne gs, ne de ts hakkında direkt yazı yazmamış bir piçin tatmin olmaya çalıştığı başlık.
    rüyasında kim sikerttiyse artık.
    (bkz: engelle)
  • gayri hukuki ve gayri ahlaki şekilde toplanan tapelerin tamamı geçersiz sayılmış ve imhasına karar verilmiştir. şikeyi kabul ettiği iddia edilen tek kişi futbolcu ibrahim akındır. daha sonra bunun da yalan olduğu ortaya çıkmıştır.
    '''o günlerde ibrahim akın'ın avukatı hakkı kurtuluş, "şikeyi itiraf ettikleri" haberini yalanladı... ibrahim akın, 2015'te fanatik gazatesi'nde verdiği röportajda savcı mehmet berk'in kendisini sorguda tehdit ettiğini söyledi. akın "beni çocuklarımla tehdit etti, bir daha eve dönemeyeceğimi, onları göremeyeceğimi söyledi. 5 saat sorguladı beni, 5 saat boyunca tehdit etti. o beni çocuklarımla tehdit etti, beddua etmiyorum ama, allah da onu çocuklarıyla sınasın" ifadelerini kullandı.'''
11 entry daha