şükela:  tümü | bugün sorunsallar (8)
36149 entry daha
 • fenerbahçemiz, geçmişimiz ve hayallerimiz.
 • 2 büyüklerden biri olan dev kulüp.

  uefa resmi sitesindeki büyük beşiktaş rezaleti konusunda taraftarının ne diyeceği çok merak ediliyor.
 • kulübün üzerindeki en büyük sorun, kendisine siyasi arenada yıllardır destek bulamayışı ve aynı oranda -belki de daha fazla- kulübün içindeki inanılmaz negatif havadır. başkanından teknik direktörüne, sportif direktöründen yardımcı antrenörüne, 1 tane yüzü gülen, 1 tane sempatik adam gelmez mi şu takıma son 10 senede? aziz yıldırım, mahmut uslu, şekip, volkan ballı, advocaat, dar gömlek, ersun yanal, cocu, ismail kartal, ali koç, semih özsoy.. konuştuğunda ağzından negatif cümleler çıkmayan tek insan ersun yanal vardı, onun da takımı-camiayı-taraftarı ateşlemek için yaptığı konuşmalar bir süre sonra tekdüze olmaya başlamış, ciddiyetini yitirmişti.
  yahu arkadaş bir kulübün tüm yetkilileri niye bu kadar soğuk, mesafeli ve negatif insanlardan oluşur? şimdi gelen sportif direktörümüze bak, emre belözoğlu. teknik direktör yardımcımız mehmet aurelio. adamın ağzını açtığını görmedim.
  ali koç bu sene yaptığı gereksiz çıkışlarla, takımı bizi şampiyon yapmayacaklar havasına sokmasıyla zaten geçen seneki saçmalamasının üstüne çıkmıştı. bir sonraki sene de ustalık dönemi olacak anladığım kadarıyla. teknik, taktik, kadro kalitesi vs. hiç bir şey önemli değil. şu takımdan ayrılan ve parayla susturmadığımız herkes aynı şeyi söylüyor:

  "kulübün içinde öyle bir atmosfer var ki....."

  emre belözoğlu, selahattin baki, kemal danabaş ve volkan ballı ile iyi atmosferler.
 • yıllardır siyasi arenada destek bulamayan kulüpmüş. vallahi ben de yeni öğrendim bu bilgiyi, tek sorun 18 senedir ülkede iktidar olan partinin başkanı ve kurucusunun fenerbahçeli olması dışında bi sıkıntı yok.

  mevcut federasyon başkanı, önceki dönem federasyonlarda asbaşkanlık yapan ve ondan önceki senelerde de çeşitli defa fenerbahçe yönetimlerinde bulunan sayın nihat özdemir'in iktidar ve fenerbahçe yakınlığı da hiç bulunmamaktadır.

  fenerbahçe'de siyasi destek alamıyorsa diğer takımlar bitmiş abi. italya'da juventus çat diye küme düşürüldü, başbakan milan kulübü başkanı, ülkenin ekonomi lideri de juventus'un sahibiydi. siyasi destek alamazsan böyle alamazsın. fenerbahçe düşürülmesin diye kırk takla atıldı, şike var ama sahaya yansımadı dendi vs.

  komik gerçekten.
 • altay/transfer/serdar/transfer/transfer/transfer/jaja/ozan/gustavo/transfer/vedat . eksiğimiz çok saydığım 5 bölgeye mevcutlar dışında yapılması gereken en az 5 iyi futbolcuya ihtiyacımız var .
 • (bkz: günahların takımı fenerbahçe) hakkında böyle bir başlık olan başarısız kulüp.