• viski aslında pek bira ya da rakı gibi sosyalleşme içkisi değil sanki. barda vs viski kokteylleri içilir belki ama onun dışında viski baya bildiğin evde oturup akşam bir kaç kadeh içeceğin bir şey bence. hatta tam olarak yalnız adam içkisidir bence viski. içinde viski geçen filmlere dizilere bakın, hep karizmatik bir başrol oyuncusu sek viskisini shot yapar tek başına. ya da dertli, derbeder kahramanımız tek başına viski şişesine gömülür.

bu sebepledir ki viski sofrası kurulmaz. viski içmelik arkadaş da pek aranmaz. ben aramadım şimdiye kadar şahsen. bunca senelik viski sever olarak, hayatımda barda viski içmişligim de çok azdır.

neyse, cumartesi akşamıma renk katan ikinci kadeh single malt çenemi de düşürdü biraz. birlikte ya da yalnız tüm viski severlere afiyetler olsun.
  • chivas regal 12 years ligimla katildigim veritabanidir. var mi ?
  • dahil olup , hayvan gibi içilmesi gereken veritabanı yapmışlar . aferin .
  • bir kısmı gömülmüş 1.0l gentleman jack ve henüz bakire cr 18 gold signature ile cephanelik sayımında çıkarak tekmil verdiğim taban.
  • arkadaş bulunur da viski zor. çok pahalı zira. o paraya çeyrek altın alınıyor şu anda.
  • lagavulin, chivas ve güzel muhabbetle katılmak istediğim etkinliktir.
  • gündemde tutulması gereken başlık
    istanbul için varım
  • lagavulin 16 chivas 18 ya da blue label ile katılacağım etkinlik. küba purosu da müesseseden.
  • bana bunlarla gelin ; samsun ‘da ikamet eden ya da yolu buralara düşen vatandaşlar yeşili yaksın.
hesabın var mı? giriş yap