• ekseriya olarak hikaye zannimca. bugun bir deneyelim diye ilk siparisi verdim. baska marka samacana ilk sipariste bir defaya mahsus bedava degisiyormus. 10 dk sonra aradilar, bulundugunuz yere servisimiz olmadigindan iptal ediyoruz, ayni kodla baska yere yollatabilirsiniz falan bir seyler deyip beni dinlemeden cat kapadilar telefonu. ayni kod gecer mi bilmiyorum da. bulundugum yerde-sokakta da hayat su panelvanini ara sira gorurum haa...

ek olarak; kod calismiyor. ayrica hayat suyun 444lu telefonunu aradim, 3 dakika 12 saniye boyunca da kimse acmadi.
  • benimde dahil olmaya çalıştığım kampanya. hayat su mobil uygulaması üzerinden siparişimi verdim. siparişiniz alındı dedi. 2 gün oldu. ne gelen var ne giden. üstelik siparişim, geçmiş siparişler sayfasında gözüküyor. hem indirim kodum yandı, hem de farklı damacana olsa dahi depozito almamaları ilk siparişe özelmiş. bundan sonra vereceğim siparişlerde farklı damacana verirsem 15 tl ödemem gerekiyormuş. güzel tezgah.
  • her ay bir damacana su hediye dediler. bugün tanıştık kendileriyle. elinizde boş damanaca yoksa 27 lira başta alıyorlar. varsa eski de olsa damacana, para mara almıyorlar. ayda bir ücretsiz su hakkı veriyorlar. bireysel, kurumsal faturalı ve 20 tl ve üzeri yükleme yapmış faturasız hat sahipleri katılıyor. burada

siparişi verdik biraz geçte olsa geliyor. bakalım bunun sonunu nereye bağlayacaklar?
  • ailecek vodafone kullandığımız için ayda 4 tane suyumuzu bedavaya getiren kampanya. sanırım şansımız hem merkezde oturmamız hem de anlaşmalı bayiisinin iyi çalışması. anlaşmalı bayiisi olmayan yerlerde yaşayan aboneleri için başka bir kampanya yapmalı ki haksızlık olmasın.
  • arkadaş adamların su getirdiği damacanalar plastik değil pet.
    pet ile plastik arasında dağlar kadar fark var ve çok sağlıksız, ayrıca suyu size getirdiklerinde plastik damacanızı da alıp 20tl ye satıyorlar, verdikleri pet damacana ise para etmiyor.
    akıllı olun mahallenizdeki sucuya bir danışın anlatsın.
  • (bkz: #84116090)
  • rezil bi kampanya rezil iki firma. kampayayı yapan vodafon ve danone firmaları.
    vodafon çekmez kampanyaları cacık kıvamında.
    hayat su desen farklı bir rezil yalan dolan full.
    20 dkk boyunca telefonda bekletip sonra hattı düşürmeleri basitlik ve karaktersizlik.
  • güzel kandırmca. 1 kere gelip evde yoksanız alaaa yapıyorlarmış. sipariş verirken saat de belirtemiyorsunuz. 1 damacana su için evde pusuya mı yatacaz. 3 gün oldu gelen giden yok. telefonla da ulaşılamıyor. 17dkdır aynı saçmalığı tekrarlıyor.
hesabın var mı? giriş yap