• bir süredir spor salonlarında vakit geçiren biri olarak üzülerek gözlemlediğim gerçektir.

tamam kas çok güzel bir şey destekliyoruz ama böyle de olmaz. resmen iletisim kuramadığımı fark ettim kendileriyle. ben ne diyorum bunlar ne anlıyor. beyne kan gitmiyor mu nedir. o aletlerde pedal çevire çevire fare gibi olmuşlar.

sanirim bu ülkede hem kasli hem zeki hem yakışıklı hem de ahlaklı bir erkek yok. ulkemiz adina utanc verici bir durum.
  • kütlenin korunması kanunu diyelim.
    vücut geliştikçe beyin küçülüyor.
  • çünkü akıllı adamın kasla işi olmaz. o'nun bir aklı var.
  • aptalca genellemelerde bugün. ya yıl olmuş 2019 hâlâ mı bu tip genellemeler yapıyorsunuz aq. kendimden, çevremden çok güzel örnekler verirdim de değmezsiniz, yorulduk artık açıklama yapmaktan..

(bkz: saçma başlıklar)
  • bunu ben bizzat yaşadım hayatımın bir döneminde yüzme sporu yapmayı bıraktığım için body yapayım vücuduma bir şekil aldırayım dedim ve bayağı asıldım spora, yaklaşık 2,3 ay sonra aptallaştığımı hissettim. etrafımdakilere de söyledim. ya düşünemiyordum resmen, sonra bıraktım bir hışımla bu aptallaşma durumu bir süre daha devam etti fazla zorlamış da olabilirim sebebini bilmiyorum ama iki kelam edemez hale gelmeyi bu derece hissetmek korkutucuydu açıkçası. ondan sonra bu spora bir daha ilişmedim zaten, yüzmek iyidir yüzün.
  • vücut geliştiren erkeklerde zeka geriliği görenlerdeki kadar geri olmayan zekadır.
    böyle tipler her yerde vardır, kendileri uzman psikiyatr, psikolog, sosyolog ve de insan sarrafıdır. insanların zekasına dair gözlem yapabildiğini sanır. yaptığı tek şey ise kendi zavallılığını ortaya koymaktır.
    edit: gelen mesajlar üzerine açıklama yapayım. buradaki husus etrafında kalitesiz insanlar olan bir zavallı mahlukun tüm türk erkekleri üzerine bir genelleme yapmasıdır. buradaki "üstün zeka" buradan doğuyor. onun dışında isteyen kadın kendini kaslı erkeklere becertebilir, bu kimseyi alakadar etmez. benim düşüncem de şudur: herkes layığını bulur.
  • hem zeki hem güzel kadın bulmak cok zor değilken hem zeki hem de güzel vücutlu adam bulmak samanlıkta iğne aramaya benziyor. spor salonuna her gittiğimde acaba protein tozu zeka geriliği mi yapıyor diye kendimi düşünmekten alıkoyamıyorum. eril tüm canlılar dişisini etkilemek için bir takım yetenekler sergilemeye ihtiyaç duysa da yıl 2019dan 2020 ve artık zeka en etkileyici silah aminoasiti basan beyler.
  • vücut geliştirmeyi pedal çevirmek sanan bir bağyanın acı hezeyanı.
  • çirkin falansan ondan olabilir, geri zeka numarası yapıyorlardır.
216 entry daha
hesabın var mı? giriş yap