31 entry daha
  • wc nin kapısını tıklattığınızda` :tıklatmak` içeriden "geeeeel" diye bi ses yükselirse o arkadaş türk değilse bile bi şekilde bu memleketin oksijenini solumuştur.
  • tuvalet kapısına nuri alço, çarşı yahut bel fıtığı yazmak..
  • bazı nezih yerlerde bulunan sensörlü sifonun doğru çalışmadığından şüphelenmek ve katı artık gidene kadar mal mal beklemek türke özgü bir özelliktir...
    (bkz: lavaboya işemek)
  • entrylerden de anlaşılacağı üzere yine arada kalmışlık duygularıyla tuvalete giden şahıs, daracık bir mekanda ve kapalı bir kapının ardından bile kendini dışa vurmaktadır. başbaşa kaldığı çatışmalı ruh hali, doğal ama bir o kadarda "bok" "sidik" "osuruk" gibi imgeleri çağrıştırıp duran bir durumla karşı karşıyadır. bazen "yemişim ruh halini" deyip burnundaki en iri ve sert tatak parçasının peşine düşecek, bazen mülayim kıvamda hacetini gidermenin huzurunu yaşayacak, bazende çeyreye verdiği rahatsızlıktan endişe duyacaktır. lakin, tüm bu geçen zaman sonunda, o küçük kapıdan çıkışta yüzünde vakur bir ifade oluşacaktır. bu vakurluk "evet ben bir insan olarak sıçtım"ın ifadesidir. jestler ve mimiklerle ifade eder türk kendini oyunbazdır...
  • uzun süredir tuvaletten çıkmasını beklediğiniz kişi çıkar, sıra sizdedir, ancak bi gariplik vardır, o da çıkan kişinin sifonu çekmemiş olmasıdır ( bunu sifon sesinin gelmemesinden anlıyoruz öncelikle). sonra siz o kabine girmek istemeyip çıkan kişiye de ters ters bakıp cık cıklarsınız.( cık cık cık) kişinin türk olduğunu belli eden cevabı gelir kulaklarınızı tırmalar: çok pis bu insanlar, sifonu bile çekmemişler. siz en iyisi girmeyin o kabine, zaten içersi iğrenç kokuyo, ben de duramadım hemen çıktım..
17 entry daha
hesabın var mı? giriş yap