• carrefour 'da vişne ve kanyaklı olanı satılan muhteşem lezzet bir dişliyorsun önce kanyak damlıyor diline ve sonra vişne tanesi en sonunda bitter çikolata damağa yayılıyor. kahve keyfini zevke dönüştüren. orgazmik. şunu bulup piyasaya süren adam hakketen cennetlik. kafayı böyle güzel şeyler için çalıştıracaksın azizim.
  • acilen türkiye'ye getirilmesi gereken tat, gelmişse de benim bulmam gereken tat. boş kutusunu kokluyorum, çok üzülüyorum sözlük.
  • yurtdışından bir arkadaşımın jest olarak getirdiği, içinde bildiğin lönk diye saf alkol olan acı bir şey. çikolata dediğin tatlı olur ya, bu bildiğin acı acı. ıyyyyykkk, kafa yapmak için günde 1 tane yenilmesi kafi.
  • içinde akışkan ve bol miktarda alkol var. sadece çikolatası biraz mide yakıyor.

bittiğinde yokluğu aranıyor zalimin.
  • bugün migros'tan aldığım dünya güzeli.

alkol tüketen bir insan değilim, pek bir deneyimim yoktur. her migros'a gidişimde gözüm güzel kutusuna takılıyordu. ben de bursumu alan bir para babası olduğum için çat diye verdim parasını aldım. ısırmamla ağzıma dökülen alkollü sıvı beni "enem noliyi" haline soktu ve bu epey hoşuma gitti.

kısacası benim gibi acaba tadı nasıl diye merak edenlere duyurulur; oldukça güzel bir çikolata.
  • yedikten sonra "bir tane daha!" dedirten bir çikolata. ayrıca paketini açınca harika bir çikolata kokusu alıyorsunuz. migroslarda bulabilirsiniz.
hesabın var mı? giriş yap