• haftalardır nicki ile tanıyabildiğim, gözüme çarpan tek insan. neden lanetlenmiş.
  • 2018 dünya kupası karşılaşmaları başladığından beri neredeyse her maçı takip edip golleri ve önemli pozisyonları paylaşan suser. ancak son 4-5 maçtır paylaşımları yapmamaktadır. çok güzel bir hizmet veriyordu. umarım herhangi bir rahatsızlığı yoktur. maçlar hakkında paylaşımlarını ailecek bekliyoruz...
  • kaportası deri kaplı traktörü olan tezcanlı yazar.sevilesi,değer verilesi yanı insanlık erdemini layıkıyla taşıyabilmesinden olsa gerek.ben severim keratayı.
  • her gün 00.00da entry girmesiyle bıktıran yazar. bugün de 3 tane entry yazıp göndermek için 00.00'ı beklemiş. beğenilme kaygısı taşıyan bir yazar ama sırf bu yüzden yazdıklarına saygı duyamıyorum samimi bulamıyorum.
  • ilk olarak, 90'larda slashdot'la internet alemine girmiş bir user reputation sistemi olan karma'nın kullanıldığı ilk zamanlardan beri, sistemin bulunduğu her yerde böyle işsiz tipler görebilirsiniz. ve bunların kendilerine çok da yakışan bir ismi vardır: karma whore

bu arkadaş da başlık parselleyip sonra edit'leyerek iki fav almak için ilginç şekillere giriyor. yazık.
  • sanırım hayatı sözlükten ibaret bir yazar. 00:00’da başlığın ilk entry’sini girmek için özenle beklemek, gündeme göre entry hazırlamak falan. ne bileyim. insanların başka amaçları olmalı, sözlükten alınan şukuların bir katkısı yok. umarım, ileride zamanını saçma şeyler için boşa harcadığını düşünüp pişman olmaz.
  • alacakları olan ama alamayan bu yüzden borçlarını ödeyemeyen mecburen ekonomist yazar
  • yeni hazırladığı belgesel tasnifi ile “tasnifçi” sıfatının hakkını diğer mecralarda da tastiklemiştir. ellerine sağlık diyoruz. akşam akşam sözlüğe girip “mesaj atayım” dedirtti bana. yoksa hesaba giriş yapmadan okuyup duruyoruz.
  • tanışamadık, belki okuduk ama dikkat etmedik, bir entrysinin bile ekran görüntüsünün alınmamış olması daha da çok üzmüştür...

öğrendiğimiz kadarı ile aktroller bu arkadaşı görünce blade görmüş vampir gibi sağa sola kaçışıyormuş,

tanım : sözlüğü sorgulayan ve sorgulatan yazar... açıklama isteriz kanzuk...
  • neden uçuruldu bilmem ama otomobillere ve özellikle formula 1’e olan ilgisi nedeniyle sözlükte en sevdiğim yazarlardan biriydi. her formula 1 başlığında yazısı olan, dünyanın en pahalı otomobili olan hp barchetta’nın fiyatını hesaplamasıyla gönlümde taht kurmuş bir yazardı umarım geri döner.
hesabın var mı? giriş yap