• anlamaz tabii dogrudur. hergun mala vurmaktan bilgisayari anlamaya firsat mi kalir. enter nerdeydi ya su entriyide bi hayirlisiynan yollasaydik...
  • güzel kızlar bilgisayardan anlamaz teorisine karşı cevaptır. bilgisayardan anlayan karşı cinslerin meydan savaşı öncesi ortam ısınmıştır artık.*
  • yer: istanbul
    bir iş görüşmesi....

- neden bu mesleği seçtiniz?
    +yıllardır bilgisayarla büyüdüm. artık hayatım o. e mesleğim olarak da sevdiğim bir şeyle uğraşmayı seçtim.
    - peki. biz sizi ararız.

akabinde...
    - niye salladın adamı? aradığımız adam buydu.
    +e yakışıklıydı.
    -ee?
    +ne ee? yakışıklı erkekler bilgisayardan anlamaz.
    -saçmalama lan.
    +lan zaten 3 kız var şirkette. bırak da onları da elimizden kaçırmayalım. kurcalama işte.
  • bu onermeye dogru diyen her hatun bilgisayarina vakti zamaninda format attirdigi her erkegin kalbini kiracaktir.
  • - benim kızımı ne mühendisler istedi de vermedim.
    +neden vermedin kıs? yaşı geldi artık.
    - yaa bilgisayar mühendisiydi hepsi.
    +ıyy... neyse büyük geçmiş olsun. tık tık tık* allah korumuş valla ama evde kalmasaydı bari.
    - internette çet yapıyo bütün gün. bu kafayla evde kalır tabii.
    +aaay iğrenç... oradan erkek mi bulunurmuş cık cık cık. üçü beşi değil "hepsi" tipsiz oradakilerin.
    - hepsi? sen nerden biliyorsun ki?
    +eeooo şey aa... aaaay benim yemek vardı yonjada ayy ocakta...
  • kendilerine olan güvenlerine bağlı olarak geniş bir sosyal çevreleri olduğundan, her zaman için katılmaları gereken bir programları, buluşacak arkadaşları, sevgilileri vs... vardır. dolayısıyla evde geçirmek için kısıtlı bir zamana sahiptirler ve bu zamanlarını da yemek yemek*, duş almak, aileyle sohbet etmek, kitap-gazete okumak, biraz da bilgisayar başında bulunmakla geçirirler. bilgisayarda biraz oyun oynamak biraz da msn muhabbeti yapmakla bilgisayardan anladığını iddia edecek halleri de yoktur. sonuç olarak gerçekliğe sahip bir genellemedir**.
  • evet doğrudur. (bkz: ben bu entryi daktilodan girdim)
  • (bkz: ku$u kalkmaz)
hesabın var mı? giriş yap