şükela:  tümü | bugün
  • bir arkadaşımın vasıtası ile gerçekleşmiş olay. benim anlamadığım olayları sıralamak ve sözlükçüler tarafından linç ya da bir açıklama bekliyorum.

boşandım 3 yıl oldu. bir çok kadınla tanıştım yemek yedik. ileri gittik. sonrasında karşılıklı yollarımızı ayırdık.

artık 3 yılın sonunda ben de çocuk sahibi olmak ve tekrar bir aile kurmak için böyle hayatıma her önüne geleni almayarak nadasa bıraktım.

bir arkadaşım benim için onun için de uygun gördüğü bir arkadaşını tanıştırmak istedi. pazartesi günü kendisi ile tanışmak üzere randevulaştık, sözleştiğimiz saatte kendisi ile buluştuk. iki boşanmış insanın olgunluğu ile ne istediğini bilen insanlar olarak konuştuk. kendisi ile bir daha görüşmek üzere ayrıldık. sonrasındaki akşamda hiç konuşmadık. kendisinin iyi ve olgun bir kadın olması en önemli etkendi tekrar konuşmamız için. dün akşam cumartesi günü kayıkhane'de olacak konsere eğer programımız olmazsa gideriz dedik. yakın oturduğumuz için sahile yürüyüşe gideriz dedik. bu şekilde kapattık telefonu.

sabah 10:00 gibi nasıl gidiyor iş diye sorduğumda bana sağol dedi. sonraki mesaj: "eğer beni yanlış anlamazsan ben görüşmek istemiyorum"

neden, diye sorduğumda cevap yok...

ben kendisine eğer olur da görüşmek istemezsen lütfen beni engelle konu çok uzamasın dedim. engellemiyor da...
    ben de tekrar mesaj yazdım. dün akşam bunları konuşurken ne oldu diye,
    cevap yok...

lütfen bana bir şey söyleyin...

sıradaki gelebilir sorun yok bunda, ama bu kadın milletini neden anlayamıyorum

edit 1 : özelden gelen yaklaşık 250 mesaja elimden geldiğince mesaj yazdım.hakaretler, küfürler,pipimin küçük olmasından tutunda benimle yatar mısın? mesajlarına kadar. herkese teşekkür ederim.yatma tekliflerini kabul etmedim. kitap önerileri için ayrıca teşekkür ederim.

edit 2 : muhtemelen kendisi başlığı görmüş arkadaşı vasıtası ile 'ekşide yazar mı?' diye sordurmuş.

edit 3 : 5 dk önce aradı.buyrun bakalım neden aradı şimdi
  • başka bir kişinin varlığından ötürü duyulabilecek söylem.
  • turk kadin milletini anlamaya calismak hatasina dusulmemesi gereken durumdur.birakin gitsinizdir.zamanin birinde bir kiz arkadasim siktir cekerken ``sende iyi adamsin ama terelelli bu kadar salak,saf olma altu ustu findik kadar amcik ,kelek kadar meme ,mini mini bir cuk,yer yuzunde sendende bendende cok var,benim hayatimda zaten bir suredir biri daha var(aldatilmisim yani he...)seninde onune umarim guzel insanlar cikar,uzatmayalim`` demisti zaman icinde kabullenmesi zor oldu neticede bana verilen egitim her bir insanin ayri degerli onemli oldugunu soyluyordu.zamanlada bu kiz arkadasimin hakli oldugunu ve isleyisi buna gore degistirmem gerektigini anladim.turkiyede bir yaraktan bir kurekten birde hadi siktir gitten baska birseyden anlamiyor her yas araliginda sozun ozu budur....
  • belki imlaya önem veriyordur.
  • başka bir kadın yüzünden değil de başka bir erkek yüzünden gibi geldi bana be bro.

ayrıca demek ki neymiş her boşanan olgunlaşıp ne istediğini biliyor kıvamında olmuyormuş. konu burada evet hayır meselesi değil, sana saygısızlık yapmayan bir insana neden görüşmek istemediğini söyleyebilirsin. yani medeniyet bunu gerektiriyor. x sebepten ötürü artık görüşmek istemiyorum deyince incileriniz dökülmez. rahmetli dedem herkese merhem olamazsın bazıları iğneye alışmıştır derdi. siktir et kişiliksizin tekiymiş der gözlerinden öperim.

antik sehir psikoloji merkezi nişantaşından sundu.
  • imla ve yazım hataları o kadar çok ki, istesem de seni haklı göremiyorum yazar kardeşim. gerçi hanımefendi de “saol” diyormuş. aslında iyi anlaşabilirmişsiniz.

tanım: gayet sıradan bir cümledir. kadın direkt söylemiş istemiyorum diye, daha ne yapsın.
  • kadınlar genelde çükün küçük olduğunu anladıklarında açık açık söyleyemedikleri için sessizliğe bürünür, çünkü hem açık açık söylenemez, hem de düzeltme ihtimali yoktur. başka her şeyi açık açık söylerler zaten.

not: freud'un yandan yemişiyim.

edit: işi bilen hanım kızlardan tebrik mesajları alıyorum sesimiz oldun diye. biliyoz ki konuşuyoz.
  • olgun kadın ablamız, elektrik alamamış ve seni beğenmemiş, konu bu kadar basit. üzerine de hala 50 milyon sayfa analiz yazmak gerektiğini düşünmüyorum.
  • yanlış anlasa da sıkıntı olmayacak, üzerinde düşünülmemesi gereken durum. illa düşünelim diyorsak;
    - başka birisi çıkmıştır karşısına...
    - bilmediğin sayıda sana bevada jeton vermiştir, sen her can kaybedişte yeni jeton kullanmış olup jetonları bitirmişsindir. o da artık game over demiştir.
    - ya ilişki iyi mi olurdu diye düşünürken aman be kızım uğraşma düşüncesi oluşmuştur.
    - o herifle görüşürsen seni fururuz demişlerdir.

bir sürü olasılık var. ha bir de şu engelleme olayı... odin akıl fikir versin, beni engelle yazarım nedir yahu. sen engelle, dik dur ve yazma. eğer bir soru işareti oluşturacak kadar etki bırakmışsan, bırak kadehlere düştüğünde, bir olayda, bir şarkıda aklına geldiğinde “acaba?” diye düşünen o olsun.
  • ağlama be.sen bilirsin de uzaklaş.istiyorsa gelirdi zaten.istemiyorsa kendi bilir ,daha da uğraşma,neyin telaşına giriyosun ki.git işine güvüne bak.daha önemli meselelerini hallet .
205 entry daha