karizmatik bir nick olsun

  • 2029
  • 42
  • 19
  • 0
  • 3 gün önce

evli biriyle çıkmak

kimse kusura bakmasın,

karşısındakinin evli olduğunu bile bile bunu yapan kişi;

kadın ise tam manasıyla orospudur,

erkek ise tam manasıyla orospu çocuğudur.

kimsenin karşısındaki kişinin eşine böyle bir şeyi yaşatmaya hakkı yok, çok birbirinizi istiyorsanız önce boşanın sonra canınız ne istiyorsa onu yapın.

karşı tarafın eşinin bir şekilde onayı var ise istisna, onay nasıl olur demeyin, çeşitli sebeplerden olabiliyor.

böyleleri ile arkadaş olup da onların hikayelerini dinleyenler bilin ki ileride bir gün hedefi sizin karınız/kocanız olacaktır. çünkü bunu içselleştirmiştir. net.

not: buradaki orospu ve orospu çocuğu tanımlamaları hakaretten ziyade tespittir. anası benzer bir şey yapmayan bir erkek evli bir kadınla birlikte olmayı içselleştiremez, karşı tarafın kocasını düşünerek vicdanı el vermez.

edit: bekara boşanmak kolay diyip, türlü ağlak ifadeler ile yaptığını meşru kılmaya çalışanlar olmuş. bak şerefsiz muhtemelen senden daha uzun süredir evliyim ve evet, eğer evli bir kadınla bile isteye beraber oluyorsan katıksız orospu çocuğusun, hiç bahane üretme.

büdüt: bir de mesaj atıp hakaret eden ahlaksız şerefsizler var. en kısa sürede becerdikleri kadının kocası tarafından yakalanarak en azından ağız ile burunlarının yer değiştirmesini diliyorum. böyle şerefsizlere acımayın, korumayın. bugün eğlenerek dinlediğiniz hikayelerin boynuzlu kahramanı olmak istemiyor iseniz. karma her zaman çalışır.

devamını okuyayım »
23.06.2017 17:03