• iphone 5s değildir, zira kendisinin şarjı yarım gün dahi dayanamamaktadır.
  • 21. yüzyılın müthiş teknolojisinin ürünü.

gerçekten müthiş(!) bir teknolojimiz var.
  • benim olmayan telefondu, artık benim olan telefon. yıllardır nokia n70'imle mutlu mesut yasıyodum. 3 gün şarj etmesem bana mısın demezdi garıbım. maalesef 6. kattan üç kere dusmeyı kaldıramadı ve hakk'ın rahmetine kavuştu. peki ben ne yaptım... gittim bu kadar direndigim yeter diyerek sözümona akıllı telefon aldım. şimdi eğilmiş vaziyette şarj aletinin yanından yazıyorum. tskkrlr sprmn...
  • (bkz: iphone 5s)
    (bkz: iphone 6)
  • benim telefonumdur.

ne olduğu önemli değil. affedersiniz, tuvalette instagram ve feysbuk tavaf edilir. yolda bangır bangır müzik dinlenir. öğlene kadar whatsapp, kelimelik, twitter gibi birçok uygulamaya abanılır. öğlene doğru şarj %30'lara iner. eve varana kadar dayansın diye mükemmel çaba harcanır. genellikle tam kapanacakken %1'de şarja takılır.

hayat bu aptal kısır döngüyle geçer. yeni bi batarya alayım bari.
  • batarya istiyordur. bugün yeni batarya isteyen yarın basştan aşaaaa yenilenmek de ister.
  • yarim gun sarji dayanan telefondur. dolu tarafindan bakmak lazim
  • iphone'un hicbir modeli degildir, 4-5-6 hicbiri.

agir konusmak istemiyorum ama, ya kimseyi aramayan sormayan dusuncesiz insanlarsiniz ya da kimse sizi arayip sormuyor. 5 saatten fazla dayanmiyor hicbirinde, sarj kablosu tasimak icin cepli giyinen/ canta tasiyan insan olduk.

samsung s1 almistim sanirim 2010 ya da 2011'di, kesinlikle o'dur....

sitiv reyiz öldi mü ayfonunda sarj kaldı mu samsung öçin aldı mu simdi yürek yırtılur.
  • sony xperiza z3 değildir.
    (not: şarjımın 2. günündeyim. aylık 5 gb civarı mobil data bitirecek kadar da yoğun kullanan biriyim.)
  • kapalıyken şarjı 2 gün giden telefondur.
hesabın var mı? giriş yap