• bazen asıl üzerine düşünmem gereken konuyu unutuyorum
  • içindeki gölgeyi susturamamakla başlayan, yatakta kalmakta ısrarcı olursan karanlık tarafa geçtiğin ve nefes almayı bıraktığını farkedip kendini yataktan fırlattığında salt geri dönmemek adına çaylak olmaya karar vermekle sonlandırdığın kaçınılası sohbet.
  • ben bu ise küçükken beşiktaş maçlarını yorumlayarak başlamıştım. sonra 'napiyorum lan ben?' dıyerek kendime hayali arkadaş edindim ama sonuç yine aynıydı. zamanla unutmuşum o arkadaşı,başlığı görünce tekrardan hatırladım bak.

şımdi o arkadaş yok ama muhabbete devam :d
  • hayatımın vazgeçilmezlerinden. hayır engellemekte imkansız (bkz: namıssız)'ı. hayatın ince düşünceler arasında sorgulanmasıyla gerçekleşir, günün kritiği yapılır, bitiş muhabbetin en koyu olduğu anda uyuyakalma ile gerçekleşir.
  • bipolarim ve uyku problem var. uyku problemimin asil sebebi ise lafin lafi acmasi. ilac icmedigim zaman 3-4 saat kadar suruyor bu muhabbetler.

ilac disinda tavsiyelere acigim. malum ilaclar kilo aldiriyor ve yeterince kilo aldim.
  • dusunmeyi durduramamak
  • sadece yatakta değil, benim sürekli halde yapmaktan zevk duyduğum eylemdir. öyle ki bir bara oturup saatlerce kendimle tartışarak içebilirim. fakat zaman zaman muhabbetin başını unutma sorununu yaşıyorum. maytap geçmiyorum ciddiyim. misal şimdi bir şeyden bahsederken bir kişi geliyor aklıma ya hatta saçlarını maviye boyuyordu bak falan derken adını hatırlıyorum kişinin fakat o kişinin adını neden hatırlamaya çalıştığımı unutuyorum, sonra muhabbetin başını hatırlamaya çalışıyorum ve genelde hatırlayamıyorum. ilginç.
  • cpu vs cpu satranç oynuyor gibiyim konuşan işlemci gelecek cevabı bilerek konuşuyor sorulan işlemci gelecek tepkiyi bilerek cevap veriyor. resmen üstel fonksiyon şeklinde işlem gerçekleşiyor, haliyle işlemci kullanımı yüzde yüz. overloaded oldum, kafam patlayacak azk.
  • sağ beyinle ,sol beynin iki lafın belini kırması sonucu bize yaşattıkları da diyebiliriz.
  • başlığı görmemle beni mutlu edendir. meşhur "sadece bana mı oluyor hissi"ni atlatmama sebep olmuştur. ayrıca uyuyamama sebebimdir. çok konuşkan bir insan değilim. genelde dinlemeyi severim. arkadaş sayım da fazla aslında yalnız da değilim ama galiba kendimle bu kadar çok konuştuğum için başkalarıyla edecek laf bulamıyorum.
hesabın var mı? giriş yap