• hani av hayvanları ölüdürülüp doldurulur ya ... böyle bir de enstantane verirler sanki ısıracakmış gibi ağzı açık, tek kolu kalkmış pençe atacakmış, gerilmiş saldıracakmış gibi filan...enişteyi görünce aklıma o geldi...o bakışlar aynı...
  • tepsideki yumurtayla adamın yerini değiştirsen, hiç bir şey değişmeyecek gibi geldi bana .
  • hemen engel yapıştırayım şuraya. konuya bak aq.
  • ne kadar mutsuz, sahte ve hastalikli yasamlar... tencere ve kapak...
  • bunlar hep akşamın etkileri. kesin bilgi yayalım
  • ilginç bir konuyu aklıma getirdi; yatağa gelen kahvaltıyı yapmadan önce tuvalete gidilir mi? yoksa idrar böbreğimize dönene kadar kahvaltı keyfine devam mı edilir? e madem kalkıp tuvalete gittik yatağa neden geri dönüyoruz masada yesek daha iyi olmaz mı? kafamda deli sorular...
  • haha adam cidden bobby baccalieri yahu. yalniz o gay cikmisti hatirlarsaniz.
    iyi guzel afiyet olsun ne denir yani...

edit: gay olan vito spatafore ymis, sori.
  • beni yıkan fotoğraftır. teknoloji çağındayız ama bilginin bu kadarını haiz olmak çok can sıkıcı.
  • erkeklerin beyaz atlet giymemesi bir elitizm göstergesi mi? ben cidden onu anlamadım.
    fotografı yorumlama olayına hiç girmiyorum banane millet ne yerse yesin, nerde yerse yesin.
    fakat dertlendim yemin ederim bu erkekler beyaz atlet giymeyip ne giyecek?
    ne giyiyorsunuz? nerde yaşıyorsunuz allah aşkına?
    misal ben kocamı mütemadiyen her gün beyaz atlette görüyorum bazen evde de dolaşıyor; balkona falan cıkmıyor tabi atletle de.
    üşümesini, kış mevsimini gectim. ben şimdi kocam beyaz gömlek giydiğinde içine ne giydireyim? bir defa atlet giymeden çıplak tene beyaz gömlek giymek çok çirkin duruyor. ya da yeşil asker atleti mi giydireyim?
    yatakta kahvaltı, kahvaltı zayıf/doyurucu, adam zengin/fakir bunları gözardı ettiğimizde bana göre görüntüde hiçbir tuhaflık yok.
    eyyorlamam bu kadar.
  • ulan insan şu fotoğrafı paylaşmaya utanır ya! az kaldı donunuza kadar paylaşacaksınız diyecek oldum da; onu yüzyıllardır görüyoruz zaten.

sabah yeni uyanmış, muşmula suratlı, şiş gözlü bir adam; beyaz atlet, yatak odası, saçma bir kahvaltı...

azıcık kişisel alanınız olsun, bazı şeyleri biraz kendinize saklayın; ilgi için bu denli basite indirgemeyin aile hayatınızı ya!

edit: ulan döndüm iki dakika daha baktım fotoğrafa bön bön; amaç nedir abi, bu nasıl bir kafa ya?
    allah akıl fikir versin.
hesabın var mı? giriş yap