şükela:  tümü | bugün soru sor
 • haftada bir kez duş alan türk erkeği gerçeğini göz önünde bulundurarak pek hijyenik ve sağlikli görünmeyen aktivite.
 • yeni başlayanlar için zevkli bir hobi. serbest çağrışım için (bkz: rigging)
 • bir adet rim chair edinilmesi ya da eskiyen klozetin değerlendirilmesi tavsiye olunur.
 • "hepatit a kaptıktan sonra ne kadar hayatta kalınır ?" gibi sorulara verecek cevapları edinmek.
 • doğru insan ile yapıldığında çok zevkli olan aktivite. hepatit aşılarınızı zaten olmanız gerekiyor, sadece rimmingden değil her türlü cinsel aktivite işe geçebilir hepatit b. hepatit c ise rimming ile geçmez zaten kan yolu gerekir. temiz birisi ile yapıldığında oral seksten çok daha fazla risk içermeyen seks türü rimming. yeni başlayacaklar için yazsam mı acaba.
 • fingering ile devam edildiğinde tadından yenilmeyen hede. fisting için aynı şeyi söyleyemicem.
 • (bkz: yeni başlayanlar serimin 4.cüsü)

  evet daha önce oral seks, anal seks, bdsm içi yazdığım yeni başlayanlar için seks serisinde hakkında yazmam gerektiğini düşündüğüm bir diğer başlık. erkekler ile seks yapan erkekler veya kadınlar ile seks yapan kadınlar söz konusu olduğunda pek bir sorun olduğunu düşünmüyorum bu türde. bu iki grup anal oyunlar söz konusu olduğunda pek tutucu veya uzak değiller konuya. ama nedense konu heteroseksüel erkekler olunca rimming nedense hem çok merak edilen hem de korkulan bir konu haline geliyor. bundan sonra yazacaklarımı okuyup okumamak sizin elinizde. follow me if you dare

  tıbbi adı analingus..anal ve lingua yani dil ve anüs kelimelerinin birleşmesinden türemiş bir kelime. direkt türkçesi olan göt yalamak dendiğinde garip bir şekilde kötü tınlıyor. ingilizcesi rimming. eski ingilizcede geminin kıyı kenarından gitmesi kavramından türetilmiş bir kelime. kıyıyı yalayıp geçmek diye türkçeleştirilebilir. argo slang olarak da tossing a salad yani salatayı karıştırmak diye bir deyim var ingilizcede. türkçede de dil atmak vs gibi deyimler var ama direkt bu cinsel aktiviteyi karşılayan bir kavram bilmiyorum.

  heteroseksüel çiftler için oldukça tabu bir kavram olduğu aşikar. bir çok kişinin deneyimlememek istemesinin altında yatan bu olduğu gibi, bir çok kişinin deneyimlemek istemesinin altında yatan olgu da bu. elbette hijyen kaygısıda büyük bir yer teşkil ediyor kaçınanlarda.

  olasılıkla bir erkeğin bir kadının anal bölgesini yalamak istemesi o kadar da itici gelmeyecektir bir çok erkeğe. hijyen söz konusu ise hiç bir sorun yaşayamayacaktır erkekler. lakin tam tersi olduğunda, ve heteroseksüel bir erkeğin yalatması söz konusu olunca işler o kadar kolay olmuyor. erkekler nedense olayı gay buluyor. tanıştığım bir çok erkeğin aslında çok merak ettiğini, çok zevkli olduğunu duyduklarını fakat gay olmaktan veya alışmaktan veya beraber oldukları kadının kendisini gay sanmasından korktuklarından dolayı yapamadıklarını veya denemekten çekindiklerini biliyorum. aslında burada bir anlam sapması olduğunu düşünüyorum. bir erkeğin kendi deliğini yalatması gay bir şey olmak zorunda değil. oldukça maço ve dominant bir şey olarak da görülebilir. nasıl ve nereden baktığına bağlı bence. aslında erkeklerin bu tabusunu yanında bir çok kadında da nasıl yani iğrenç tepkisini de unutmamak gerekli. kimse anal bölge ile ilgili bir şeyler yaşamak zorunda değil tabiki. ama ön yargıları bıraktığınız da beraber olduğunuz erkeğe verdiğiniz zevk hiç de azımsanmayacak bir şey olacağı için sonuç size de yansıyacaktır emin olun. eskiye nazaran bu olaya sıcak bakan kız arkadaşlarımın sayısında da artış var. insanlar rimminge yeni yeni başlıyorlar sanırım.

  tam olarak nedir rimming. aslında rimming perineyi (genital organlarınız ile anüsünüz arasındaki bölge), anüsün dış çeperini (kıyıyı yalayıp geçme) ve anal deliği yalamayı içine alan bir kavram.

  rimming tehlikeli mi? aslında değil. doğru şekilde hazırlanılırsa mikrobial bir durum ihtimali çok az. fakat tabiki hepatit riski mevcut. hepatit a ve hepatit b. hepatit c rimming ile bulaşmaz eğer işin içinde kan yoksa. zaten türkiyede yaşayan ve aktif cinsel hayatı olan kişiler olarak hem hepatit a hem de b için aşılı olmanızı tavsiye ederim. her 10 kişiden biri hepatit taşıyıcısı çünkü. rimming değil öpüşme için bile gerekli bir şey.

  temizlik çok önemli. ve temizlik için de biraz çalışma gerekli. nasıl bir temizlik.. merak etmeyin anal seks için gerekli olandan çok daha az bir temizlik. öncelikle banyoya girip, iyice sabunlayarak yıkanın. tertemiz olana kadar sabunlamak en büyük riskleri ortandan kaldıracaktır. elbette kişide cinsel yolla bulaşan klamidya, gonore, herpes gibi hastalıklar varsa geçmesi mümkün. ayrıca kişi de barsak paraziti varsa da geçiş olabilir. normal sekste de tüm bu riskler altındasınız. yani tanımadığınız bir partner ise kişi dikkatli olmakta yarar var. aids riski yoktur onu da söylemeden duramayacağım.
  temizliği yaptınız veya karşınızdaki kişi yaptı. ama hala daha dikkatli olmak istiyorsanız dental dam denilen şeyi kullabilirsiniz. biz pek alışık değiliz ama filmlerden belki görmüşsünüzdür. dişçilerin kullandığı bir bariyer. şöyle bir şey bunu kullanabilirsiniz deliğine üstünü bununla kaplayıp üstünden yalamak şeklinde. türkiyede bulmak zor olur sanırım ama kendi kendinize gayet yapabileceğiniz bir şey. bir adet prezervatifi alıp açın. sonra bir tarafından boylu boyuna kesin. şöyle bir de videosu var bu şekilde yapıp, anal bölge temasını azaltarak hijyenik olarak rahatlayabilmeyi seçebilirsiniz. kendi adıma tercih edeceğim bir şey değil bu. hem yapan hem de yapılan için oldukça zevki minimize eden bir şey bu çünkü. tanıdığınız, güvendiğiniz devamlı partneriniz ile gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz bence korunmadan.

  yıkanma dışında özellikle erkekler için o bölgede çok kıl olması sıkıntı olabilir. kimi insan için tabiki. böyle bir durumda oradaki kılları traşlamak bir çıkış yolu olabilir. bu, yapan ve yapılan kişinin konuşması gereken bir konu. çok ciddi bir kıl yoğunluğu yoksa bana göre bir erkeğin oradaki kılları alması gerekli değil. ama kimi tamamen tertemiz isteyebilir. kimi kadının o bölgesinde kıl olabilir. onların traşlanması biraz daha elzem bana sorarsınız.

  peki nasıl yapılacak. hangi pozisyon en iyisi. bu gerçekten kişiden kişiye, yapılan kişinin atletik becersinden tut, hangisinden zevk aldığına göre değişmekle birlikte iki tane ana pozisyon söz konusu.
  birincisi sırt üstü yatan kişinin bacaklarını yukarı kaldırması ve popo bölgesinin bir yastık ile yükseltilmesi. bu özellikle erkeklerde oral seksten direkt rimminge geçilmesinde çok daha yararlı. kişisel favorim yaparken benim. çünkü bir yandan ayaklar ile de ilgilenebiliyorsunuz. ayrıca perine iyice açıldığı için daha iyi zevk verebiliyorsunuz karşınızdakine. erkeklerin perine bölgesinin yalanması gerçekten onları delirtiyor. kadın için de oral seksten analingusa geçilmesi söz konusu tabi ama bir kadına oral seks yapacaksanız öncesinden yapın. analingustan tekrar oral sekse geçmeyin. bu bizim alıştığımız ters yöne doğru yıka mantığının devamıdır.

  diğer bir pozisyon ise benim receviver end olarak en sevdiğim pozisyon. aslında domalma pozisyonu. elleriniz ile popo arasını açmakta yardımcı olabilirsiniz. bu pozisyon kadınlara daha uygun erkeklerden bence çünkü perine bölgesi çok açık olamıyor.

  pozisyon alındıktan sonra ortaya çıkan soru nasıl yalayacağımız. bunu tariflemenin en iyi yolu bir dondurma gibi diyorlar. ama bana kalırsa o cornet dondurmanın külahının en uç kısmı gibi de yapmak gerekiyor bazen bu işi.

  öncelikle deli gibi saldırmayın deliğe. bundan sonra erkekleri yalamak ile ilgili yazıyorum. öncelikle testisleri yalayın, emin. zaten daha önce anlattığım gibi bu oral seksin bir parçası olmalı sizin için. testisleri iyice emdikten sonra dilinizi perinenin üstünde gezdirin. çok yavaş bir biçimde. bir çok erkekte perinen tam orasında anüse kadar belli belirsiz bir kabarık çizgi vardır. bu çizgi üstünde zik zaglar çizin. sonra bacakların perine ile birleştiği yerleri diliniz ile tarayın. daha sonra kalçaları iki yandan açarak deliğin iyice ortaya çıkmasını sağlayın. deliği gördüğünüzde hemen deliğe gitmeyin. önce etrafını yalayın. burada tam dil daireleri çizmek en iyi hissi verecektir karşıdaki kişiye. sonra anüsün yanlarını yalayın. deliğin sağ tarafını sonra sol tarafını. burada dili aşağı yukarı şeklinde haraket ettirin. bir de alfabe yöntemi her zaman işe yarar. dilinizle a dan z'ye tüm harfleri çizmeyi deneyebilirsiniz. yavaş yavaş deliğe gelin. kendi kişisel deneyimim ilk haraketin her zaman dilin deliğin tam ortasına değmesi ve dili itmenin en iyi haraket olduğunu söylüyor. baskıyı arttırarak dilinizi deliğin tam ortasına bastırın. itin deliği.. merak etmeyin girmez. yani girerse zaten oraya ilk giren şeyin diliniz olmadığından emin olabilirsiniz.
  daha sonra küçük haraketler ile başlayarak aşağıdan yukarıya dilinizi haraket ettirin. sarkaç haraketinin amplütüdü gittikçe artsın. bir noktada diliniz testislerin hemen altından deliğin altına kadar olan her bölgeyi yalar hale gelsin. baskıyı arttırarak yapın bunu. sonra bir anda tekrar nokta atışı yapar gibi deliğin ortasını yalamaya başlayın. iyice baskıyı arttırın. tekrar başa dönerek aynı haraketleri yapın. bu noktada bir eliniz ile penisi tutup mastürbasyonda yaptırmaya başlayabilirsiniz. sıklıkla erkekler zaten o sırada mastürbasyon yapıyor oluyorlar. öyle ise hiç dokunmayın o devam etsin. ben sıklıkla iki ayağını elime alıp sıkmayı severim. kişisel bir şey.
  ne kadar devam edeceksiniz peki? boşalmasını beklemeyin sadece rimming ile. bir süre sonra olaydan aldığı zevk azalmaya başlıyor erkeklerin. bu nedenle çok uzatmayın. biraz oral seks yapıp sonra tekrar deliği yalamaya geçebilirsiniz veya seksin daha ileri kısımlarına yelken açabilirsiniz.

  en fazla hafif pempeleşinceye kadar yalayın. afiyet olsun.
 • (bkz: #84136318) okudum okumayın. yada en son cümleyi okuyun, ondan sonra hala okumak isterseniz siz bilirsiniz.