• kalemlerle girilecektir.
  • isim değişikliği nedeniyle büyük ihtimalle gerçekleşmeyecek kehanettir. büyük ihtimalle sınavın ismi değişir.

edit: bu sefer olmadı. çok sağlam tüyo almıştım halbuki.
  • (bkz: +1 olunur)
  • bilkent mbg'de zaten burslu olan arkadaşımın kendini sadece denemek için gireceği sınavdır.kendisine başarılar diliyorum ve sözü seyircilere bırakıyorum.ha diğer adaylara da başarılar ama.şimdi çıkmışlardır yavrucaklarım...bazıları kendine "iyi geçti bence" tadında yalan atacak,bazıları straightforward bir biçimde "kötü geçti ya god damn it" şeklinde sokağa dökülecek,bazıları da "ehehehehe iyi geçti,sonuçlarımı kontrol edeyim trtden" eylemine kalkışarak günü tamamlayacaktır.sınavı kötü geçenler,lys'ye çalışın analarım kuzularım.bakarsınız çok güzel şeyler olur.genetik'e gelin ya bilkent'e ya da odtü'ye.hadi öptüm...
  • şimdiden üç buçuk attıran sınav.
  • matematik sorularını ezberleyip düzenleyip dağıtımını yapacağım sınavdır.
  • soruların 2013 ve 2014e göre daha kolay olacağını ve hükümetin dershaneleri kapatmaya başlayınca "bakın geçen seneki ortalamalar bir de bu sene biz dershaneleri kapatınca ortaya çıkan ortalamalar" diye bilerek ve yapay bir şekilde kendini haklı çıkartır dediğim sınav.
  • tarihte bu sefer osmanlı'nın lale devrinde nerelere lale diktiğini soruyorlarmış.*
  • ekşi sözlüğün zorlanmadan ilk 100 de 120 derece cıkararak sonuçlanacak sınavdır.
    (bkz: ilk 1000 de 1200 derece ile x dershanesi)
hesabın var mı? giriş yap