• gönlüme taht kurmuş biricik bilim insanım, önemli şahsiyetim. zekasına mı değineyim, romantikliğinden mi dem vurayım, nasıl kendini özlettiğinden mi bahsedeyim.. aman.
  • dokuzuncu nesil sabırtaşı yazar.
  • #34928066 şeklinde mükemmel bir çalışmayla yine odtü'ye hayran bırakmıştır.

not: bu yine sanki bunu her zaman yapıyormuş, her lafıyla odtü'ye hayran bırakıyormuş gibi bir anlam veriyor ama hayır...
    oradaki yine odtü'ye hayran olmak için yer arayan bendenizin yeni bir sebep bulmasından ötürüdür.

not2: ne pislik bir entry oldu allah beni kahretsin yaaa!
  • kibar ve aklıbaşında bir yazar.
  • dokuzuncu nesil çaylak.
  • bilişim suçları kavramından ve sözlük adabından bihaber; mesaj fasilitesi aracılığıyla rahat rahat millete küfredebileceğini zanneden, başına bela almaya meraklı bir suser.
  • kibar ve tahminlerime göre kıymet bilen bir yazar.
  • #44757409 entrysi sonucu kendisine kulak-burun-boğazcıya gitmesini tavsiye ettiğim kişi.

birader kulaklarımla duydum, gözlerimle gördüm demişsin de bu nasıl görmek, nasıl duymaktır allah aşkına ya? bi kere başlığı `afedersin çok daha çirkin şeyler ermeni diyenler oldu` diye açarak ne kadar iyi duyduğunu göstermişsin, aferin. ben hayatımda rte'ye hiç oy vermedim ve vermeyi de düşünmüyorum ama bir insanın iftira atılarak göz göre göre linç edilmesini de içime sindiremem. senin o müthiş kulakların nasıl yanılabildi bilmiyorum ama bi kerecik daha dinleme nezaketi gösterirsen eğer, adamın orada şeyler değil şeylerle dediğini fark edeceksin. bunu fark ettikten sonra da oradaki 'ile' kelimesinin ermeni dölü tabirindeki dölü kısmına işaret ettiğini göreceksin. yani kartal gözlü, ceylan kulaklı kardeşim, bi insan hakkında bir ithamda bulunmadan önce lütfen dikkatli davran. allah korusun ama bazen senin yanlış anlaman sonucu bi insan ermeni düşmanı olarak tanınıyor olabilir. o zaman bu vebalin altından nasıl kalkacaksın di mi?

edit: saolsun bugün dm atmış. yanlış duyduğunu ve yazdıklarımı yeni gördüğünü söylemiş.
hesabın var mı? giriş yap