• o kadar rüşvet yesem o parayla ben yüzümü değiştiririm amk. yine az değişmiş :)
  • sakallı...
  • twitter nicki starlamia2 olan avelin ortaya cikardigi yeni imaj.

fotograf cekiliyorsun, disinde ne sikim varsa artik siyah gorunuyor. senin gorunen yerlerine verdigin onemden, gorunmeyen yerine verdigin onemi de anlamis olmamizi sagladin. bu gereksiz detaydan sonra, kac €’ya gururunu sattin, yuzyilin tipsizi.
  • tanınmayacağını falan mı düşünüyor o sakallar ile. er ya da geç hesabı sorulacak ondan öyle bırakmazlar onu bence.
  • şu kendini mehdi ilan eden, fıkrasına gülünmeyen adama benzemiş.
  • ben ettim siz etmeyin imajı.

götü sıkışan hacıya,hocaya,sakala bağlıyor.ulan şu bile nasıl din sömürüsü yapıldığının,halkın keriz yerine konulduğunun en bariz örneği.

adam çıktı, 'aldatıldık,ne istediler de vermedik,milletimiz affetsin' diyor. 'istanbul'a ihanet ettik' diyor.bir sürü ses skandalı,bir sürü yolsuzluk iddiaları,dekontlar,gemicikler,filolar,ayakkabı kutuları havalarda uçuşuyor.kimin eli kimin götünde belli değil,ve bakıyoruz bizi yönetenler hala aynı kişiler.

sebebi belli,
    bu millet,benim cebime bir şey olmasın,benim kazancıma bir şey olmasın,benim değirmenime su yürüsün de kim ne halt ederse etsin kafasında.
  • ben olsam o kadar paraya yeni surat yaptırırdım. bir şeye benzememiş. bizimla değilsın.
  • beğendim
    saati gözükmüyor
    top sakal tamam
    sanki amerikan traşı olmamış mi ne
    amerikan savcı belki darılabilir sen amerikan traşı ol bence
    ben amerikan im havası yaratır tabi yerse savcı oda amerikan ya
  • paranın köpeği olmuş refahçı modeline bürünmüş bir adet kaypak insan...
hesabın var mı? giriş yap