• 1 veya 2 haziran das das’taki oyunları için herhangi birine bileti olan yeşillendirsin
  • 28 mayıs için 2 kişilik bileti olup da satmak isteyen olursa ->
  • murat garibağaoğlu şehir tiyatrolarındaki oyunda aşçı rolünde o kadar iyiydi ki (afife jale en iyi oyuncu ödülünü almıştı zaten), üzerine tamamını izlemesem de youtubedan filminin bazı sahnelerini izlediğimde şener şen'i benimseyememiştim o rolde. şimdi yıllar sonra şener şen'in oynadığı tiyatro versiyonuna da gidesim yok açıkçası. das das'a gitmek istemememden de tabi bu. hem onun hem şener şen'in oynununa giden birileri kıyaslama yapsa keşke*
  • şener şeni sahnede görmek istediğim oyun. gidemeyen olursa yeşillendirsin :/

büdüt: oyun izlenmiş, şener şen i sahnede görme şerefine erişilmiştir efenim.kalp :)
  • bu akşamki oyuna 2 adet biletim var ve malesef gidemiyorum. aldığım fiyattan vereceğim ilgilenen olursa yeşillendiriniz.

edit: biletler satılmıştır.
  • 8 haziran dasdas sahnesinde ana tribün sıra j iki kişilik biletim mevcut , gitmek isteyene gişe fiyatından vereceğim
  • oyunun biletleri karaborsacılar tarafından alınıp fahiş fiyatlara satılıyor maalesef.
  • 18 haziran’da harbiye acik hava’daki tiyatrosunu iple cektigim. acaba buyuk sahne , acik hava daha mi kotu olur? harbiyede tiyatro izlemis olup icimi rahatlatacak birileri var mi?
  • haftalarca bilet peşinden koşup, çok alakasız bir şekilde arkadaşımın fazladan bileti çıkması vesilesiyle sonunda izleyebildiğim güzel oyun.

şener şen'in nasıl mükemmel bir sanatçı olduğundan bahsetmeyeceğim, artık su götürmez bir gerçek neticede. sahnede devleşen bir adam!

ben gizem ergün'e bayıldım! daha önce adını hiç duymadığım, görmediğim bu genç kadın harika bir iş çıkartıyor oyunda. yolu çok açık olur ve daha pek çok böyle kaliteli işlerde denk geliriz dilerim.

eski versiyonlarını izlememiştim ben zengin mutfağı'nın. derinlemesine fikir sahibi de değildim, amaç fırsatını yakalamışken şener şen'i canlı izleyebilmekti. nispeten sakin ilerleyen oyun, ikinci bölümde daha anarşik bir yapıya bürününce, keyfim yerine geldi :) bir evin (ülkeyi de temsil eder muhtemelen) içersinde, farklı farklı kafalarda, ama bir arada yaşamak durumunda olan insanları, dönemi güzel aktardılar. üzerinden geçen onlarca yıla karşın, bugün de bundan çok farklı şeyler yaşamıyor olmamız can sıkıcı gerçi..

yine en başa dönüyorum.. şener şen nasıl tatlı bir adam yaa! :))

" yime küpek yime, ülürsün!"
  • başrolde şener şen in oynadığı, tadından yenmeyecek kıvamda tiyatro oyunu. diğer tüm oyuncuların performansı da iyi.. bir sahnede geçen pehlivan ustanın sözü ile züğürt ağa filmine gönderme yapılmış gibi gelmedi değil *
hesabın var mı? giriş yap