• görmek istemiyoruz sizleri, erkek adam götünü başını sallamaz.
    cardio yap, fitness yap, ağırlık kaldır, spining yap ama zumba ne ? zumba ne ?
  • bazılarına dert olmuş erkek modelidir.

ben bir erkek olarak daha fazla erkek görmek istiyorum zumba sahalarında. interval hiit, spinning bi yere kadar.

bu güzel zevki kadınlara yar etmeyin sevgili hemcinslerim. zumba hocalarının çoğu neden erkek bir düşünün.
  • erkek değildir.
  • erkekliğine, götünü başını kıvırmasına laf atan barzolardan daha erkek olan erkektir.
  • amiyane tabirle "kız düşürme" peşinde olan erkektir.
  • berk diye asistan bir doktor var ve bu işte ciddi iyi. hem sempatik hem acayip yakışıyor adama hareketler. adam 1.90 boyunda filan sanırım öyle küçük bir şey de değil. hiç eğreti durmuyor hareketler.

ben bu dans işini erkeğe daha çok yakıştırıyorum bazen nedense. müzikle beraber bedenini estetik bir şekilde kullanan kişileri seviyorum.
    yakışana yakışıyor. bence baya eğlenceli birniş.

skyport'ta melih hoca vardı o da bu gruba dahil. dans bir insana* bu kadar mı yakışır.

çok eğlenceli be... şu dans işinde de cinsiyetçilikten kurtulmanız gerekiyor. çok zevkli olan bu uğraşları cinsiyetçi sebepten ötürü hep es geçiyorsunuz.

haaa ilginiz yoksa da bize ne? ilgisi olanlara bulaşmayın yeter.
  • zumba hocasıdır.
  • her hafta karşıma yeni bir kareografiyle gelirse evlilik teklifini ben ederim.*
  • spor salonunda çok görürdüm. hem dans edip eğlenmeyi hem de spor yapmayı seven erkektir diye düşünüyorum. kardiyo olarak koşu bandı vs tercih etmek yerine dans etmeyi tercih ediyordur.
hesabın var mı? giriş yap