• az önce eşimi aramış olan dolandırıcılara ait telefon numarası,

akbanktan aradıklarını geçen yıl almış olduğumuz 350 tl lik asistanlık hizmetleri bedelini ödemediğimiz için bugün itibarıyla 2800 tl olduğunu ve dosyanın icraya yönlendirileceğini filan söylemişler.

azcık atar giderden sonra telefonun suratımıza kapanması ile görüşme son bulmuştur.

yemeyiniz

edit : edit
  • muhtemelen türkiye cumhuriyeti'nin gördüğü son başbakan olacak olan binali yıldırım'in biraz önce beni aradığı telefon numarası. kendi konuşmasından bir ses kaydı ile son bir evet propagandası yaptı. kaybedeceginizi pek sanmıyorum ama ben şansımı deneyerek yarın hayır diyeceğim sevgili binali.
    gör bak senin makamını senden çok düşünüyorum.
  • btk kayitlarina gore turknet'e ait bir numaradir. tabi onlarda baskasina kiralamis olabilir ancak yasal sorumlusu onlardir. dogrudan iletisime girip agiz burun dalmadan once bilmenizde fayda olabilir.

8502886275 hizmet aldığı işletmeci: turknet iletişim hizmetleri a.ş
  • 058502888695 ve 08502886275 numaralı tarafından ben de aranmış bulunmaktayım, gurur sağlık hizmetlerinden sigorta almışım ve 2 bin küsür lira haciz borcum varmış, şikayet edilecek yer (işe yaracaksa)bilen varsa yönlendirsin pls.
hesabın var mı? giriş yap