54 entry daha
  • ninjalara çarşaf mı giymiş la bunlar desek o da hakaret sayılıyor mu? yani ninjalar önümüzden geçerken aaa bak bak kara çarşaflılar geçiyor desek o ninja bacımız agabeyimiz evde hülya koçyiğit gibi ağlıyor mudur?
  • (bkz: fifty shades of mağdur)
    ne fantastik rezaletler var insan hayret etmeden duramıyor. başlığı açan zihniyet bu ülkede nefes aldıkça gurbetten dönmeyi düşünmüyorum... evlerden ırak...
    tanım; tanım manım yok bam bam bam!!
  • ninja demenin nesi hakaret? ninja bir uzakdoğu savaşçısı sonuçta, hakaret makaret yok, makara var...
  • bence bu benzetme o kadınlara değil, ninjalara hakaret olmuş.
  • sözlükte hiç bir örtüye hakaret edildiğini görmedim. fakat kıyafeti kalmamış, evdeki masa örtüsünü üzerine geçiren, aklı karışık rahibelerin gösteri namazına hakaret gördüm. hatta az bile söylüyorlar. onların giydiği çarşafı diken terzinin ta amk!
  • sözlükte örtülüye ninja demenin hakaret sayılmasının 10 aralık 2017’de başlamış olduğuna inanmak
  • "örtülü" veya "çarşaflı" sanki ninjadan daha kötü bir adlandırma. mobilya mı yatak mı?

burka gibi daha düzgün bir ismi yok mu? yoksa ninja çok daha iyi.
  • arkadaş nasil bir dünyada yaşıyoruz. ulan kimse kimseye saygı göstermiyor. örtülü giyinen açık giyeni, açık giyinen örtüneni aşağılıyor , dalga geçiyor, küçümsüyor. ne lan bu azicik insan olup birbirinize saygı gösterin arkadaş. herkesin dini kendine yav. sanane kim ne giyiyorsa giysin.
    ben şu zamanda (bu kadar terör varken, güvensiz ortamda) kimlik belli olacak şekilde giyinilmesi gerektiğinden yanayım ama yine de beni alakadar etmez ya kimseyi alakadar etmez yani.
    ilginc olan islam toplumunun şu ayeti görmezden gelip kendilerince açık gezenleri kınaması.(bkz: kafirun suresi 6.ayet) ve (bkz: enam suresi 164.ayet) .
    diğer ilginc durum özgürlük savunanların sadece kendilerinin özgürlüklerini savunması. geri kalanlar ya ninja ya yobaz ya da gerici falan. ilginçsiniz gerçekten...
hesabın var mı? giriş yap