• euroleague 2. hafta maçı. tsi 20.00’de oynanacak mücadele, beın sports 3 ekranlarından canlı yayınlanacak.

ilk maçımızda geçen hafta real madrid’e 81-77 yenildik. kadroya vesely de dahil edilmiş. umarım 5-10 dakika oynar. lauvergne hala yok. adam yaklaşık 1 sezondur oynamıyor.

kızılyıldız 1 yıllık aradan sonra tekrar euroleague'e döndü. iyi kadroları var. belgrad deplasmanları her zaman güzel ve zor. fener zorlanır ama maç sonunda oyunu koparır. 3-4 sayı farkla kazanırız. de colo maçın yıldızı olur.
  • de colo dışında felaket performanslara tanıklık ettiğimiz maç. özellikle takımın eski oyuncularının hiçbiri formda değil. sloukas'a zaten diyecek birşey yok artık, ben yoruldum.

edit: bobby dixon'ı tenzih ederim.
  • fenerbahçe beko adına çok kötü geçen bir ilk yarı ve 35-30 kızılyıldız'ın ilk yarıyı önde bitirdiği maç.
    neredeyse tüm oyuncular sakatlıktan yeni çıkıyor. vesely çok kötü ama o da sakatlıktan yeni çıktı. datome ve kalinic hiç formda değil. de colo'nun ve bobby'nin gayretleri ile fark sadece 5 sayıda kaldı.

ikinci yarıda oyunu ele alıp kazanacağımızı düşünüyorum. ayrıca henüz sezon başı ve 2. maçı da deplasmanda oynuyoruz.
  • zor maç fakat kızılyıldızı sürükleyen tamamen seyirci faktörü bence, fenerbahçe ilk yarı oyununa baktığımız zaman 5 sayı geride girmesi mucize. üçüncü periyot obra etkisini görürüz
  • çok can sıkıcı moral bozucu bir maç olmaya başladı. 3. çeyrek bitecek attığımız sayı 39. her an maçı kapatıp başka bir şey izleyebilirim.

3. çeyrek son 2 dakika 48-39 kızılyıldız önde.
  • fenerbahçe'nin 15-20 sayı farkla kazanacağı euroleague maçı.
  • savunmamızın uzunların performansından kaynaklı aksadığı maç. bulamadık udoh gibisini maalesef.
  • halen parçaların tam oturmadığının görüldüğü euroleague maçı.
  • ölü kızılyıldız takımına hiç bir şey üretemeyen bir fenerbahçe beko izlediğimiz maç.
    obradovic ve fenerbahçe hiç bu denli formsuz olmamışlardı maalesef.
  • yillar sonra ilk defa bir fb basket macini sonuna kadar izlemedigim mac oldu.
hesabın var mı? giriş yap