• ben bu anadolu takimlarini anlayamiyorum.

besiktas'a gelince hayvan gibi hirslanip oynuyorlar ama basaksehir'e gelince yatiyorlar.
  • kimse bilmiyor ama galatasaray sneijder ve podolski'yi aslında oynatmak istiyor ama tudor'un sözleşmesindeki gizli bir madde nedeniyle 2023'e kadar oynatamıyor.
  • başıma bir şey gelmeyecekse, galatasaray'ı beğendim.

skora bakmayın, sonuç olarak kendisine dört puan fark atmış lig ikincisiyle oynuyor. beşiktaş zaten bu lig için fazla, klasman dışı sayılır; o açıdan başakşehir lider bile sayılabilir, kazanması normal.

tudor mükemmel koşan takım yaratmış.
    ayrıntılı analize gelince,
    kaleci: çok gol yemesine rağmen fena kaleci değil. özellikle dördüncü golde orta sahadan kalesine koşusu etkileyiciydi.
    defans: artısı koşuyor; eksisi gol yiyor.
    orta saha: artısı koşuyor; eksisi top kaptırıyor. topu ileri taşıyamıyor.
    hücum hattı: artısı koşuyor; eksisi gol atamıyor.
    görüldüğü gibi eksiler halledilmeyecek türden değil. takımın koşuyor olması ise önemli.

ben önümüzdeki yıldan umutluyum. adeta kolej takımı olmuş galatasaray. al bu takımı, koy liseler arası şampiyonaya, kesin şampiyon olur. hem de böylece çeliktepe endüstri meslek'ten senbenuğa'nın intikamını da almış olur.
  • digiturk yayınımın kesildiği maç. "üyeliğiniz bu kanalın bulunduğu pakedi kapsamamaktadır" uyarısı alıyorum. konu ile ilgili digiturk'u aradım. telefondaki bayan bu dakikadan sonrası yetişkin paket oluyor dedi. vay arkadaş. :)
  • hafta içi şampiyonlar ligi maçı olan galatasaray'ın şınayder ve podolski'yi riske etmeyip kulübede oturttuğu maç.
    canlarım benim.
  • sizin ben winner gibi ta amınıza koyayım... bakın bir beşiktaşlı olarak bu akşam gönlüm sizden yanaydı, oturdum maçınızı izliyorum bir de, ananı sikeyim ya, yok böyle bir kanser oğlum, bitmişsiniz siz, en az 3 sene götü toplayamazsınız azıcık futboldan anlıyorsam... siz daha buralarda"seneye göyüyşünüş" tarzı entryler girin... cidden şunu yazabilmek için ya 15 yaşında bir ergen ya da futboldan zerre anlamayan bir ev hanımı olmanız gerek... başka türlüsünü düşünemiyorum... başakşehir'den zerre korkum varsa namerdim, futbolsever olarak şu an ekranı yumruklayasım geliyor... siz cidden buralarda fenerlilerle el ele verip şu futbolu izleyerek bizi küçümsüyorsanız ileri derecede ruhsal problemleriniz olmalı... biz de ciddiye alıp size buralarda cevap yetiştiriyoruz... bundan sonra size cevap yazan ne olsun? benim delilerle uğraşacak vaktim yok... hayat güzel ve kısa... bu size son notumdur...
  • adebayor defansın bug’ini buldu. zıpladikca gol atıyor.
  • haftaya puan farki 6'ya inince görürsünüz diyen winner karakterli bi arkadaş vardı . buradaysa yeşillendirsin bi zahmet *
  • spiker biraz önce "mustafa gerçekten klasını konuşturuyor." dedi. evet evet bizim mustafa pektemek için dedi.

bunu da dedirttiniz ya gs harbiden bitmiş.
  • bugün de günlerden galatasahahahahahaha.

daha 1 hafta önce beşiktaş ts'a kaybedecek, gs başakşehir'i yenecek ve winner kimliğiyle kazanacak deniyordu. sonra bir de tiner kafası diye espri yaparlar. kahin ahtopot paul kılıklılar sizi.

alın tineri lavman yapın, içinizi ferahlatır
hesabın var mı? giriş yap