• fenerbahçe ve trabzonspor maçı aynı gün aynı saatte oynanırsa, fenerbahçe maçı 1.kanalda yayınlanır.

galatasaray ve trabzonspor maçı aynı gün aynı saatte oynanırsa, galatasaray maçı 1.kanalda yayınlanır.

beşiktaş ve trabzonspor maçı aynı gün aynı saatte oynanırsa, beşiktaş maçı 1.kanalda yayınlanır.

lig veya sıralama farketmez. 1.kanalı arma alır ahmet. damat desteği,hakem yardımı,şikeli transferler falan kurtaramaz orda seni ahmet. ağlama ahmet.
  • 7.sıradaki takımın ligde lider takımdan daha fazla takip edildiğinden olsa gerektir. nasıl manchester united ligte iddiası yokken dahi konuşuluyorsa, fenerbahçe'de hiçbir iddiası kalmasa dahi konuluşulur. maçları takip edilir.
  • bilmem kaç yılda bir iyi top oynayan trabzonu kim siker aylardır oynamamış fener dururken? ben de feneri merak ederim.

kaç taraftarın var da birinci kanala çıkacaksın? 18. sırada da olsa feneri izlerim. ve ben galatasaraylıyım.

başakşehir 10 sene şampiyon olup bu yıl lig finalini de atıyorum osmanlıspor ile oynuyor olsun. galatasaray ve fenerin de ptt'ye düştüğünü varsayalım. yine derbi izlenir. bilmem anlatabildim mi? olay sadece 1. sırada olmak değil.
  • yayıncı, takımın kaçıncı olduğuna değil, kaç milyon taraftarına satış yaptığına bakar.
  • bunun adı ruh hastalığıdır. tedavisi yoktur. kendini bir bok sanma, kendi kuralını herkese dayatma, kimsenin kuralına uymama, "bize her yer trabzon" deme hep bunlarda görülür. en uygun çözüm onlardan uzak olmaktır. allah işlerini güçlerini rast getirsin , bizden uzak, allah'a yakın olsunlar.
  • en son 1984 yılında şampiyon olmuş son 35 senede doğru düzgün başarısı olmayan, asla 4. büyük olamamış takımın başkanının zırlamasından ibarettir.
  • sivasspor ligin yarısını lider götürdü maçları hep ikinci kanalda yayınlandı, iki hafta lider oldu poposu kalktı.

utanmadan kendisini fenerle galatasaray ile bir tutuyor. kim sallar trabzonu şampiyon olsanız 3-5 milyon taraftarından başka kim sevinecek, 20 milyonluk camialarla bir tutuyor kendisini.
  • boş konuşmuş. liderin maçını 200 bin kişi 7.nin maçını 3 milyon kişi izliyorsa 7.nin maçı birinci kanaldan verilir. rating diye bir gerçek var. kendi yayıncı olsa siktir et trabzonu diyecek adamın yaptığı açıklama.

not: rakamlar sallamasyondur.
  • herkes kaçaktan izliyor zaten başkan kafana takma.
  • galatasaray türlü türlü oyunlarla sizden şampiyonluğu çalmaya çalışıyor bu hala fenerbahçe derdinde.
    lan 7. sıradayız valla yetişemeyiz size bu sezon salın artık bizi. rahat rahat maç izleyelim.
    kaldı ki 1. kanalda reytingi yüksek olan maç yayınlanır. liderken maçınız yayınlanmıyorsa yeteri kadar popüler bir takım değilsinizdir üzgünüm.
hesabın var mı? giriş yap