• göçük altından bildiriyorum, bana da gelmedi
  • görünen o ki bu ülkede tesadüfen yaşıyoruz ve bu ülke gerçekten tesadüfen ayakta kalıyor. altı üstü bir mesaj ya. demek ki sel yangın mangın olsa 2 sonra/ öldükten sonra bilgilendirileceğiz. yapamıyorsan yapma arkadaş bari rezil etmeyelim kendimizi. kendimi bi absürt komedi filminin içindeymişim gibi hissediyorum .
  • aynı evde 4 kişi idik ikisine aynı anda geldi diğer ikisine birine 1 saat sonra diğerine de hiç gelmedi sabaha doğru ona da gelirse şok olabilir :)
  • keşke bu uygulama çocuk kaçırılma, kadına şiddet olaylarında uygulansa deprem anında uyarı olması çok etkili olmayacaktı. he önceden deprem olacağını bilerek haber verecekse o ayrı
  • şuan depremden çok, bu bildirim gecenin bir köründe gelecek diye korkuyorum.
  • geldi ama 20:30 civarı geldi.
  • süleyman soylu'nun partizanlıktan bakanlığa vakit bulamamasından olabilir.
  • 20:30 civari telefonum delirmis gibi calmaya baslamasiyla birlikte bana da gec de olsa gelmis ikaz. en kötü senaryoda göcük altinda "farkindayiz heralde" diyip kapatirdim.
  • büyük bir fiyaskodur ama tabi kimin umurunda. yarın bu saate unutulur sıkıntı yapmayın yayın uyuyun.
  • dolar kuru da 18.57. bu bir mesaj olabilir mi?
hesabın var mı? giriş yap