şükela:  tümü | bugün
  • nasıl bir ceza verilmesi gerektiğini düşünürken insanı nefes alma yetisinden yoksun bırakan 62 yaşındaki aşağılık bir anneanne bir yaratıktır.

ilgili haber
  • içerde hakettiği muameleye maruz kalacak anneanne müsveddesidir.
  • adam utanmadan savunmasında 12 yaşındaki çocuğun kendisini ilişkiye zorladığını söylemiş. sen hele içeri bi gir, seni o zaman gerçekten zorlayacalar orospu çocuğu.
  • bu iblise verilecek ceza konusunda kimse fazla heyecanlanmasın:
    * adli tıp ''kızın ruhsal durumu bu tecavüzden ötürü zarar görmüştür'' raporunu -o da eğer verirse -2 seneden önce vermez. bu puştun avukatı da rapora zaten itiraz eder
    ** kızın iç çamaşırında sperm vb kanıt bulma ihtimali sıfıra yakın.bu da puştu lehine bir durum
    ** kızın beyanı esas alınacaktır ama tekerrür için tanık/kanıt yok..tekerrür de cezayı ağırlaştıran etken..bu açıdan da yaş durum
    **puşt poliste ve nöbetçi mahkemede verdiği beyanları inkar edecektir ilk duruşmada.bu hem davayı uzatacak hem de suyu bulandıracak bir başka etken
    daha çok madde var, uzatmayayım:
    abd'de falan ağır müebbet (çok örneği var) alan bu pedofil puştlar ampul yargısından 10 sene alırsa öpüp başınıza koyun-----en yakın örnek ensar hadisesi
    teselli: rüzgar çetine yurt dışı yasağı kondu
  • nerde olmuş bu iğrenç olay diye bakayım derken, oturduğum semtte olmuş allah kahretsin buralara kadar geldi bu midesizlik.

bilemiyorum sözlük, kimlere güveniriz ? ne yaparız ?

en yakınlarımız soyağacımızı oluşturan kişiler bunlar nasıl böyle bişey yapabiliyorlar ?

dünya yeterince kirlendi bence hepimiz helak olalım.

o minik yavrunun suçu neydi?
  • çüş artık lan biz anneanneye babaanneye güvenmeyeceksek kime güveneceğiz aq. çocuğa bakıcı diye birini tutup getirsek heralde akşama kadar kafayı yeriz bundan sonra. sizi insan diye nitelendirenin amına koyayım bundan sonra boktan farksız yaratıklarsınız sizler şerefsiz kitapsızlar.
  • para verdiğini ama ilişki karşılığında değil iyilik için verdiğini söyleyen adam beni gözyaşlarına boğdu :(

ben tatmin oldum, hakim de olacaktır sanırım :(
  • gel de yaşa, hadi git yaşa ötede hadi.
  • ulan hamilelik testi yaptırmış kim yaptı bu testi nerde yapıldı ?