• sandık başında nöbette olacağız
  • gündemde durması gereken başlık. belki birilerinin müşahit olma kararı vermesinde etkili olur.

erdoğan'ın konuşmasından anlaşıldığı üzere müşahit olmak yeterli değil, sandık başına erkenden gidilmesi gerekiyor.

ülkeye bak, herhangi bir vatandaşa cumhurbaşkanından daha çok güveniyoruz.
  • kendimi bildim bileli sandiklari korudum. ankara'da ogrenciyken gittim melih gokcek'e karsi murat karayalcin'in oylarini korudum. izmir'de kah sandik baskani oldum kah memur uye, her bir oyun pesine dustum. biraktim isi gucu oy ve otesi icin calistim, butun bir okuldaki sandiklari korudum.
    benim de sayin ince'den bir istirhamim olacak. bati'yi bize birakin, biz koruruz. siz dogudaki guneydogudaki sandiklari koruyun.
  • seçim günü ortalık çok karışacak belli. insiyatif almak şart oldu. sandıkta görüşürüz.
  • sancaktepe’de sandık başında son 3 seçimdir olduğu gibi görevliyim. 1 kere de göztepe’de görev almıştım, kesinlikle kadıköyde’de de beklenmeli sandıkta her ikisinde de çalmaya çalışıyorlar. imkanı olan herkes gözetmen olsun çok da zor bir şey değil, bir pazar da az uyuyuverin.
  • bizim dönemde bize düşen vatan koruma görevi de sandık korumak. kurtuluş savaşı'ndaki kuvvayi milliye ruhu neyse sandıkları korumak o.
  • sen başkanlığı al, gerisini bize bırak. çıldırıyorum reis.

13. müstakbel cumhurbaşkanının çağrısıdır. bu sene o sene umarım.
  • (bkz: sandik gucu)

hala 97000 gönüllü ihtiyacı var. 903000 kişi kendini paralarken götünü yerinden kaldıramayan 97000 kişiden biri olursanız, sonra ağlamak yok!
  • meral hanım, muharrem bey, yurtdışı oylar saylanmıyor mu?
  • sen yürü biz arkandayız, sayın ince...
    ama bunlar 3 gün önceden ysk önünü tomaları ile kapatır ancak ogün eğer şaibe olursa bu halk dalga dalga arkandan yürür
hesabın var mı? giriş yap