şükela:  tümü | bugün
  • chp'nin cumhurbaşkanı muharrem ince, yayınlanan bir video'da 'ysk'yı bana bırakın' diyerek, sandıkları koruma çağrısı yaptı. video

şahsen 24 haziran'da sandık başında olacağım. herkese çağrım sandıklara gidin, yasal olarak her vatandaşın sandık başında bulunma hakkı var.
  • sandık başında nöbette olacağız
  • gündemde durması gereken başlık. belki birilerinin müşahit olma kararı vermesinde etkili olur.

erdoğan'ın konuşmasından anlaşıldığı üzere müşahit olmak yeterli değil, sandık başına erkenden gidilmesi gerekiyor.

ülkeye bak, herhangi bir vatandaşa cumhurbaşkanından daha çok güveniyoruz.
  • bence öncelikle cep telefonu ile içeriye girmeyi yasaklasınlar. müşahitlerin sayısını da ayarlarlarsa kimse oy çalamaz.
  • kendimi bildim bileli sandiklari korudum. ankara'da ogrenciyken gittim melih gokcek'e karsi murat karayalcin'in oylarini korudum. izmir'de kah sandik baskani oldum kah memur uye, her bir oyun pesine dustum. biraktim isi gucu oy ve otesi icin calistim, butun bir okuldaki sandiklari korudum.
    benim de sayin ince'den bir istirhamim olacak. bati'yi bize birakin, biz koruruz. siz dogudaki guneydogudaki sandiklari koruyun.
  • yalova seçimlerindeki tüm puştlukları ortaya çıkarıp yalovayı akp'lilerin elinden zart diye aldığı günden beri kendisine bu konuda güveniyorum zaten.

sandıkları sen bize bırak başkan :)
  • seçim günü ortalık çok karışacak belli. insiyatif almak şart oldu. sandıkta görüşürüz.
  • "üzerimize düşeni yapacağız." diyerek karşılık verdiğim çağrıdır.
  • istanbul için söylüyorum kadıköy beşiktaş şişli gibi yerlerden daha çok pendik sultangazi sultanbeyli esenyurt gibi yerlere ağırlık verin ve iyi organize olun.
    akepe nin taktiği sandık başında en ufak bir problemde aniden 50 kişi oraya yığılıp tantana yapmak diğerlerini baskı altına almaya çalışmak. ortalıkta gezen 20 - 30 kişilik bir ekip sırf bunun için ortalıkta dolaşır.
  • oooo başlamış ağlaklar yine! seçimi kaybedeceği belli olunca yok sandık güvenliği vs. lan oğlum sandık görevlileriniz sandviç yanında ayran vermediler diye kızıp gidiyor ne güvenliğinden bahsediyorsunuz....