• amazondan duruma ilişkin aydınlatıcı bilgi gelmeden gelip başlık açmak rezalet puanının düşük çıkmasına neden olabilir. o nedenle biraz daha bekleyin derim.
  • daha dur insafsız, adamlar çözeceğiz demiş. üstünden bir gün bile geçmeden rezalet başlığı açılır mı? insanlık olarak biraz tırt bir hale geldiğimizi düşünmekteyim.
  • 32'lik tuvalet kağıdının 11 bin lira edip etmediğinin kontrol edilmesi gereken durum...

şaka bir yana böyle bir rezillik olamaz, ciddi bir açıklamayı hak eden rezalet başlığıdır.

puanım 10
  • amazon rezaletinden ziyade personel / kargo hatası olduğunu düşündüğüm durum.

32 lik tuvalet kağıdının koyulacağı koli ölçüler ve kargo desisi bir olamayacağı, ispatı da kolay olacağı için, amazonun belirttiği şekilde kamera kaydı da sorunsuz ise, kısa zamanda umarım sorun çözülür
  • bu ne biçim hikaye böyle.
  • bu hafta rezalet sıralamasında ilk 10'a giremeyecek rezalettir.
  • başlığı açan arkadaş ürün linki koymamış ama ürün satıcısı amazon. paketleme esnasında yaşanan bu sıkıntıyı çözeceklerini düşünüyorum.

link
  • paranı iade ederler veya ürünü yollarlar diye tahmin ediyorum. o yüzden rezalet puanım tahminlerim doğru çıkarsa 3.
  • affet kardeşim tuvalet kağıdını görünce istemsizce patladım.
    geçmiş olsun.
    komik bir rezalet.huahahahsahaa
  • ben 100 liralık ürünlerin bile kargo paketini açarken (hem hasar hem de yanlış ürün gönderimi vs konularına istinaden) video kaydı alıyorum, muhtemelen siz de aynını yapmışsınızdır. böyle bir video varsa elinizde zaten hiçbir sorun yaşamazsınız.

ha diyelim ki çekmediniz -ki zorunda değilsiniz- yine de bir sorun yaşanmaz diye tahmin ediyorum. amazon bu tür konularda gayet profesyonel davranır ve güvenilirdir.
hesabın var mı? giriş yap