• savunmasız küçücük bir köpeğin kulaklarını kesip, büyük bir acımasızlıkla sosyal medyada paylaşan canilerdir. twitter'da an itibariyle bu haber yayılmaya başladı. lütfen sessiz kalmayalım.
    o hayvana bu işkenceyi çektiren insanlar derhal yakalanmalı.

nasıl bir ülke olduk biz böyle ? zavallı hayvanın kulaklarını kopartıp fotoğraf çektirmek nasıl bir insanlıktır ?

lütfen bu olayı görmezden gelmeyelim. sorumluların yakalanması için emniyete şikayet edip, sesimizi sosyal medyada, sözlükte duyuralım.

edit;
    hasan kuzu ve neşet yaman isimli kişilerin yaptığı söyleniyor.

bilgi için +18
    bu da hasan kuzu facebook hesabı
    [https://www.facebook.com/…0009213001995&pnref=story neşet
    yaman facebook hesabı]

facebook hesabından saldırıyı kabul etti +18

edit2: emreorhan mesaj attı yakalanmışlar ve sorguya çekilmişler.
  • yeter be yeter. ülkeyi lanet olası gore sitesine döndürnüz adi pislikler. bir tane güzel haber yok mu şu ülkede!
  • ben gerçekten anlamıyorum bir ülkede nasıl bu kadar çok cani, tecavüzcü, hırsız, katil vs olabilir. hayır bir de biz bu insanlarla dışarı her an her dakika aynı havayı soluyor aynı ortamda bulunuyor aynı metroya aynı otobüse biniyoruz. gerçekten çok ince bi çizgide yaşamımızı sürdürüyoruz.

edit: birazdan fotoğraflara bakmayın yürek kaldırmazcılar gelir. arkadaşlar bakacaksınız ve yüreğiniz kaldıracak. biz bu tür canlılarla aynı ülkede aynı şehirde aynı sokakta hatta belki aynı binadayız. sadece bu işkenceyi yapanlar için demiyorum bunlar gibi ne kadar cani ne kadar katil ne kadar potansiyel pislik varsa bu mahluklara kafalarına vura vura insan olmayı öğreteceğiz. bunlara ne kadar sessiz kalırsak ne kadar görmezden gelirsek daha da beterlerini göreceğiz. bu bizim savaşımız başkasının değil. savaş sadece devletlerle ordularla silahlarla olmuyor. bu da bir savaş.
  • orospu cocuklugudur. coban köpeklerinin kulaklari da kücücükken kesilir, kurtla dövüsme durumunda kalirlarsa düsman oraya saldirip kavga aninda köpegi dezavantajli birakmasin diye. fakat bu herifler ya katiksiz sadistliklerinden, ya da köpegi dövüstürmek icin egiteceklerinden kesmis olsalar gerek. hangisi daha kötü bilemedim.
  • ekran fotoğrafı alıp (bkz: hayvanhaklari@ormansu.gov.tr) adresine mail atarak suç duyurusunda bulunduğum, sizlerin de bunu yapmanız gerektiğini düşündüğüm durumdur. bu işkenceyi yapanlar en şiddetli şekilde cezalandırılmalı, gerekirse onların da kulakları kesilip önlerine atılmalıdır.

(bkz: piçler)
  • hayvanoglu hayvanlar diyecegim ama köpege ayip olacak. keşke aynı şekilde biri de sizin kulaklarınızı canınızı yaka yaka koparsa.
  • bu şerefsizlere de aynısını yapacaksın ki örnek olsun. nasıl bir insan bir canlıyı incitirken içi acımaz veya üzülmez. bunlar yarın bizi de diri diri keserler.
  • o köpeğin ağzını yukarı doğru kaldırarak "nolur yapmayın" diyen bakışı.. bu bakışı gören bir insan bunu nasıl yapabilir? en başında zaten bir insan neden böyle bir şey yapmaya kalkışır ki? kendinden güçsüz bir cana kıymaya? nasıl bir kendini tatmin etme şeklidir bu? nasıl bir psikojik rahatsızlığınız var? çünkü benim kafam 'normal' bir insanın böyle bir şey yapabilme ihtimalini almıyor.

umarım yakalanırlar ve haklarında gerçekten bir şeyler yapılır. bu artık anormalin de ötesinde çünkü. bizim kanımız donuyor bakarken ama adamlar bunu yapıyor ve iyi halt yemiş gibi gururla fotoğraf çekip paylaşıyor. neden bu kadar kötüsünüz, neden?
  • valla sırf zevk olsun diye kestiklerini düşünmüyorum açıkçası.

kulak kesme işlemini onayladığımı söylemiyorum. sadece bu işlem köpeği daha itaatkar yapması için yapılan bi iş olabilir düşüncesindeyim.

"nasıl bi ülke olduk lan" demek de doğru değil bana kalırsa. bu yeni bir şey değil, bu şekilde kulakları kesik köpeği ilk kez görmüyorum sadece.

neden yapıldığına dair bilen bir kişi varsa aydınlatmasını düşündüğüm acımsızlık içeren bi olay.
  • tarihe bakılırsa henüz olmamış olan olaydır.
    komik olma derdim yok. bu olay olmasın lütfen. geldiği geleceğe def olup gitsin.
hesabın var mı? giriş yap