• lisesindeki edebiyat öğretmenine şişip burada millete kabaran bir ergen sıçmığı. yavrum git sivilcelerini dert et ne bileyim berkecan nasıl da kaptı melisi elinden ona falan kafa yor sözlüğü siktir et daha erken.
  • hakaret ettigini ayan beyan ifsa eden. moderasyona kanit cikaran bir " beyinsiz "
    hezeyani.

bu platformdan senin gibi o kadar cok aptal gelip gecti ki, haddi hesabi yok ...

( hahahaaaaaa salak ! )

""""""" 17 yasinda da deeelmiş ! """""

daha bir kac saat once senin gibi bir densiz " hev hev hevliyordu " moderasyon şutladi. biz de gulduk :)
  • sözlük bu konuda bitmiştir, önlem alamadıkları gibi önüne geleni yazar yapıyorlar.

ancak tecrübelerime göre uzun süredir bu tarz özel mesaj yoluyla hakaret edenlere karşı dava açıp kazanıyorum ve %90 çoğunun interneti babalarının üzerine ve babaları yalvar yakar arıyor, görüşmek istiyor, tabi ki af yok.

ben 17 yaşında veya herhangi bir yaşta kimseye durduk yere hakaret veya küfür etmedim, sen de etmeyeceksin.
  • eğer ifşa olmazlar ve üyelikleri sonlanmaz ise sözlük bir kaç yıla kalmadan forum çöplüğüne dönüşecek ve kısa sürede de kapanacaktır
hesabın var mı? giriş yap