• canlı olarak nereden izleyeceğimizi bulamadığım kuruldur. bilgisi olan yeşillendirebilirse güzel olur.
  • 18 mart 2014 egemen bağış ses kaydı vol.2 den sonra yalan olmuş kuruldur. muhalefet , fezlekelerle falan insanları inandırmaya uğraşacaklarına bu kayıt üzerinden yüklenseler daha çok ses getirirler. çünkü milletin anladığı dil bu, "şu kadar rüşvet almışlar" diyorsun "benim paramı çalıyor sana ne" diyorlar ama din konusunda biraz daha hassas olabilirler sanırım. bak hala sanırım diyorum nasıl bir biat adamlardaki beni tereddütte bırakıyor hala.
  • egemen bağış partili abilerinin yüzüne nasıl bakacak merak ettiğim genel kurul.
  • chp ve mhp'nin tam kadro olarak mecliste bulunmayıp, 184 vekil sayısını tamamlayamazlarsa kendi kalelerine tarihi bir gol atmış olacakları genel kuruldur.

evet, şüphem var.

edit: dakika bir, gol bir. devlet bahçeli seçim çalışmaları yüzünden katılamıyormuş. bundan ala seçim çalışması mı olur, sayın bahçeli?
  • fezlekeler internete düştü.. mecliste okunsa ne olur okunmasa ne olur. indirip okuyun da vekillik sıfatını hakkedecek 1-2 şey yapmış olun..
  • toplantı yeter sayısına ulaşılamaması hakikaten ironik olur. işiniz ne, gidin bir zahmet.
  • meclis tv yayınına hiç güvenemediğim genel kurul.

cart diye kesilecek bir yerlerde muhtemelen.
  • halk tv canlı yayında
  • anormal bir durum mu bilmiyorum ancak tbmm tv' nin sesi kesmiş olduğu genel kuruldur. oturum başlayınca ses veriliyordur belki, bilemiyorum
    edit: ses geldi oturumun açılması ile
  • adamlar tek tek isim isim milletvekili saydırıyor şu an!
    inanmamış akp'liler dijital sayıma..
hesabın var mı? giriş yap