• 1g büyük al seneye de geçersin. ya da 2 sene daha bekle direk 6gden başlarsın.
  • - emine teknolojiyi 1g büyük alalım, çocuklar seneye de kullanır.
  • konuşmanın sonuna doğru "elimizde zaten 2g ve 3g var, bunları toplayıp ne yapacağız? 5g yapacağız" gibi bir cümle gelmesinden korktum, gelmedi şükür.
  • 5g ye gecmek icin uydu modulu degistirmeye gerek yoktu. 4g ayni zamanda 5g ninde altyapisini olusturur.
    cehalet kotu sey. cok kotu.

edit: lte, yatirim maliyetlerinden yakinan servis tasiyicarinin ihtiyaclarini karsilamak icin tasarlanmistir. yazilim ve ctcss optimizasyonuyla artik jenerasyon degisiminde ciddi farkliliklar ortaya cikmamaktadir.
  • 2 yıl bekler 5g'ye geçerim

__________________________________________________________________________________________________
    pentium 4 lga 775 3.2 ghz 2 mb 64 bit lga 775 işlemci - asus p5 ld2 lga 775 945p anakart - kingston 512 mb 533 mhz ddr2 x 2 adet ram - 256 mb asus n6600 ekran kartı - 200 gb seagate 7200 22aj sata harddisk - philips 170s56 fs 17güm monitör - everest p4 kasa - microsoft radyo frekanslı kablosuz klavye - lg cdrom 52x - lg dvd rw
  • - 30 yil daha bekleyelim direkt marsa gidelim uzaya cikmaya gerek yok
    neil armstrong akp bagcilar ilce kollari basgani
  • bence 2 sene bekleyip 4g ye öyle geçelim. 5g çıkınca 4g ucuzlar.
  • yemin ediyorum abartmıyorum;

az once işten geldim, dinlenmek için bir bira açtım. gayrı ihtiyarı ntv açıkmış fonda, nette takılıyorum. ntv gece haberinden şu sesi duydum;

'cumhurbaşkanı rte 4g' de zaman kaybetmeyelim, 5g' ye geçelim dedi'

' lan? ' tepkisiyle tv' ye odaklandım, ciddi ciddi bu haberi verdiler ayrıntılarıyla..

iki dakka güldüm amk. içten güldüm ama, abartmıyorum :)

tüm günün gerginliğini attım lan. biraya da gerek kalmadı.

var ol sayın cumhurbaşkanı :)))) hala gülüyorum yeminle.
  • hani itibardan tasarruf olmazdı.

benim mahmut emmim, hacer anam, ramo dayım, cücük hasom 5g'yi bekleyeceğiz diye 3g'de sürünürken, elin harvardlı emily'si, upper east side'ın kaşar kimberly'si, roma'nın gülü gloria'sı, alman hans holberg holstein'ı 4g ile fink atıp, adeta nispet yapıp, kasım kasım kasılsın mı ?

bu mudur milli iradenin tecellisi ? bu mudur esed'in ve yahudi'nin kabusu, ortadoğu'nun ağabey'i, kimsenin gücünü test etmeye yaklaşamadığı, pasaportunu taşıması heyecanlandıran, büyük ve yeni türkiye'nin vizyonu ?

biz böyle bilmedik, biz böyle tanımadık...

1g garip olur, 2g rakip olur, 3g denge olur, en az 4g !!!
hesabın var mı? giriş yap