• ilk başlarda çok güzel çok eğlenceli olan bu topluluk aktivitesi türk halkının sevdiği tarzda boku çıkana kadar yapılmıştır. bir iki üç beş on derken yeter artık öeehh bee dedirtmiştir.

(bkz: boku çıkmak)
  • konser başlamadan hemen önce kesilmiştir. ancak konser ile başlayan hayvani metallica dalgası halen sürmektedir. şahsen bizim ofis halen dalgalanıyor, dün konserde olan bir çok insanın da halen bu metallica dalgasından çıkamadığını düşünüyorum..

sahi o neydi öyle lan???
  • stadın tamamında görülen bıkkınlıktır. en başta büyük bir hevesle oturup kalkarak yapılırken, sonlara doğru "yeter artık" bakışlarıyla ayakta kolları kaldırıp yapılmaya başlanmıştır. aynı şekilde saha içinden gelen tezahuratlar da azalınca insanın içinde istek kalmıyor. meksika dalgası yapmak o kadar yorucu ki bir bilsen.
  • konseri tribünden izleyenlerin saha içindekilere "biz de burdayız" mesajı vermeye çalışmasının sonucunda ortaya çıkmıştır.
  • metallica öncesi tüm stadın kendi kendini eğlendirmesidir.
  • saha içinden çok keyifli gözüken eylemdir.. belirtildiği gibi hiç kimse de bıkmamıştır.. tribünlerden gelen "saha içi" ve "çök" tezahuratına uyulsaydı saha içinde de süper bi dalga olacaktı ama birçok insan iplemedi, yazık oldu..
  • her seferinde "oha süper oluyormus lan, demek futbolcular bundan etkileniyor, vay anasini" diyerek kafami 270 derece döndüren meksika dalgasidir..
  • saha içi de bu güzel görüntüye çök çök çök yaparak karşılık vermiştir.
  • saha içi bizi dinleyip tamamen çöküp kalksa tam süper olacak olan olaydır. kaç kere oturup kalktım hatırlamıyorum ama çok olsa bile nedense o coşku ile sıkılmadım, kimsenin de sıkılmamış olması da komik geldi, her seferinde herkesin gülmesi ve alkışlaması falandı filandı hoştu.. yani öyle boş boş durup "öf yeter artık çıksın şu adamlar" diye sıkılarak bekleyip, dağınık şekilde alkış gürültü yapmaktansa, 50 bin kişinin toplu katılımı ile eğlence yaratmak daha iyiydi, iyi ki yapıldı.
  • en son aksaray istikametine doğru giderken görülmüştür.
hesabın var mı? giriş yap