• güzellik görecelidir de bu kadar da göreceli olmaması gerekiyor. hiç güzel görmesek inanacağız. bu yarışma da iyice eurovision saçmalığına dönmüş. bu kıza kimler 10 puan vermiş acep?
  • ilginç bir şekilde kazanan yine dünyadan olmuş.

(bkz: kainat güzellerinin hep dünya'dan çıkması)
  • bu sene seçmeler kolaymış, puanlar düşmüş. keşke katılsaymışım.
  • bu mu yani ?kainatta güzel kız mı kalmamış?

bağcılarda bile iki güzel kız çıkar amk.
  • jürilerin de hepsi dünyalı olduğundan bence şike var
  • guzellik sartlari nelerdir?

1.80 uzeri boy
    90-60-90 fizik olculeri
    duzgun kol ve bacaklar
    duzgun bir burun
    hilal kaslar
    sekilli ve dolgun dudak
    hafiften de bir elmacik kemigi

gordugum kadariyla bu model tum bunlara sahip. diger adaylara cok bakmadim ama gercekten de cok guzel bir kadin ve kainat guzeli secilmesi beni sasirtmadi.
  • kadının instagramına baktım. makyajsız foto paylaşıp kendinizi sevin, kimseye aldırmayın filan demiş. güzellik "yarışmasına" katılmış sonra. yani benim götüm ayşeninkinden güzel onayı almak istemiş.

eskiden ne güzel rahatça kibirli olabiliyorduk; şimdi işin yoksa kılıf uydur.
  • instagram hesabındaki 6. foto = yeni draft edilmiş genç nba yıldızı
  • çok güzel bir kadın. fiziği acayip güzel. erkek kesim saçlarıyla hangi kadının yüzü o kadar güzel kalır. daha ne olsun.
  • politik doğruculuk gibi modern çağın faşizan mekanizması tarafından sırf siyahi olduğu için kainat güzeli seçilen kadın. beyaz bir kadın sırf beyaz olduğu için kainat güzeli seçilse ooovvvv... ama siyahi olunca sıkıntı olmuyor. aynı şey lgbtixyz soytarıları için de geçerli. tipsiz travestileri podyuma çıkarıp güzel ilan ederek cidden bunları güzel bulmamızı bekliyorlar. sol çomarlığın ulaştığı boyut tiksindirici.
hesabın var mı? giriş yap