• hiçbir s*k olmayacak
  • şaka mısınız ? ne iç savaşı olm abd'de iç savaş çıkması im kan sız
  • "abd'deki hadiseleri endişeyle izlemeye devam ediyoruz."

link
  • amerikada kartlar yeniden dağıtılıyor.

amerikadan siktirolup gitmek

baştan yazayımda sonra ben görmedim falan demeyin.
  • ciddi ciddi bunun olacağını düşünen var mı. bu olay ilk değildi son da olmayacak büyük ihtimalle ve olaylar şuan yağma noktasına kaymaya başlayıp halk desteğini kaybedecek ondan sonra o polise ceza verilir ailesi dışlanır bir süre kurbanın ailesine yardım edilir konuşulur ve unutulur gider.

tanım : olmayacak olay.
  • imkansızdır
  • bu da her yıl gerçekleşen ekonomik krize dönebilir.
    başlık parsellemek isteyenlere kısa yol:
    (bkz: 2021 amerika iç savaşı)
  • imkansız demiyorum ama her olayda amerika dağılıyor öldü bitti yapmayın lütfen ya. bir önceki entrylerime bakarsanız bu ülkenin bu kadar abartılmasından rahatsız olduğum gibi her olaya tuzlukla koşmayı da anlamlı bulmuyorum.
  • reyis müdahale etsin, çözülür. bak bizde ne terör sorunu kaldı ne ekonomi. gerçi trump reyis de bizim reyisin bir değişiği ama bu konuda pasif kaldı.

sabrımızı taşırmasınlar!!11!11!birbir!1

bir gece ansızın:
    82- mineapolis
    83- kaliforniya
    84- vaşingtın (portakal olan değil)
  • ihtimali olan durumdur. başka şehirlerde de protestolar artarsa, ortalık çok pis karşacak. söz konusu polis tutuklansa bile yanındakiler için protestolar yapılacak. bu süre zarfında eli silahlı redneckler ve polislerin saldırgan tutumu nedeniyle başkaları da şiddete kurban gidecek. bunun üstüne covid19 ve ekonomi de binince işler çığrından çıkacak. bu işi çözse çözse asker çözer. orada ırkçılık nispeten daha az. çünkü beyaz amerikalılar nispeten daha kolay olduğu ve evden ayrı kalmadıkları için polisliği daha çok tercih ediyor. hispanik ve siyahi asker sayısı, polis sayısından daha fazla.
hesabın var mı? giriş yap