• 1 2 drone almaktan aciz misiniz arkadaş gösterin lan gösterebildiginiz kadar insan gösterin köşeleri caddeleri gösterin türk insanı bayılır kalabalık mitinglere en güzel oy alma şeklidir umut verir.
  • https://vimeo.com/276264289 an itibariyle izmir metro.
  • 6 aydir avusturya'da yasiyorum, dogma büyüme karsiyaka'liyim. su an icim gidiyor orada olamadigim icin.. isten kosa kosa ciktim canli yayina yetismek icin. canim izmir'im harikasin!
  • halk devletten oyunu koruyabilirse bu iş tamam.

anketler ne derse desin.
  • trafikteyim eve yetişmeye çalışıyorum...lambada bi baktım tüylerim diken diken...
  • facebook sayfasına hala canlı yayınını vermediler, ayıp ediyorlar. youtube sayfasında 20 dkdır yayın izleniyor.
  • her türlü abartma hesapla bile 300bin sayı çıkmasına rağmen yenikapı'da 1milyon 300bin kişi vardı diye haber yapanlar bu kalabalık için kaç kişi var diyecekler acaba?

maltepe mitingini siz düşünün artık neler olacak!
  • newstube 33bin ile artmaya devam ediyor.

edit: bu entry gidene kadar 34 oldu. yürü be.
  • miting alanı dolu da, deniz de dolu amk.teknelerle gelmis insanlar. az once saflari sıklastirin halkapinar'a dayandi kalabalik diye anons ettiler. ama saflar sık. miharrem ince 22.00'a kadar cikmasa o saate kadar insan gelecek belli.

ayrica konak'tan basliyor insanlar. biz guzelyali'dan geldik. ılk durak disinda toplu tasimaya binmek mumkun degil. tum duraklar da insan kayniyor.
  • sadece youtubedaki tek kanalda daha miting başlamamasına rağmen 33 bin kişi izlemekte. miting alanına bakılırsa kafadan 2-3 milyon kişi var. istanbul mitingi için hedef 2 milyondu ama izmir mitingine bakılırsa istanbulda en az 4-5 milyon kişi olacaktır.
hesabın var mı? giriş yap