• bu gece steam'in dolar kuruna geçmesi sonrası yapılması gerekendir. bakmayın öyle steam'in sizin paranıza ihtiyacı mı var satış yapsa da olur yapmasada olur diyenlere !! 80 milyonun üstünde nüfusa sahip bir ülkeden bahsediyoruz ve şuan fiyatlar bazı gelişmiş ülkelerden bile daha yüksek hale geldi bu ülkenin gençleri bu durumu haketmiyor steam gelen para kesilince sike sike orta yol bulmak zorunda 3 aylık bireysel boykotum bu gece itibariyle başlamıştır
  • çoğunluk oyun almak istese bile zaten alamayacak.
  • eyy steam sen kimsin ya!!
    dolara geçince baktım fiyatlar 5-10dolar, tatsız hesaplara düştük...
  • steam'ın türkiye'den çekilmesiyle sonuçlanacaktır. eyy steam! sen kimsin. onların dolarları varsa bizim de torrentimiz var.

steam gibi kapitalistlerden oyun almaya ne gerek var ki. internette herşeyin korsanı var zaten. oyun büyük yeğenim. beyin bedava.
  • bizim aktif olarak boykot etmemize gerek yok. zaten mecburen alamiycaz. bazi oyunlar 1 gunde 50 kat zam yedi.

ya herseyi anladim da, bazi oyunlar abd fiyatindan bile daha pahali nasil olur aq?
  • hala steam boykotu diyenleri görünce bugüne kadar niye geçmemişler şaşırdım açıkçası. adamlar yıllardır senin saçma sapan kuruna rağmen tl ile satış yapıyordu, baktılar düzelecek gibi değil en sonunda dolar yaptılar. ülkenin içinde bulunduğu ekonomik durumu sorun edip sokaklara dökülmesi gereken insanlar hala steam boykotu peşinde. bu kafada adamlara her şey müstehak. boykotu seçimlerde bütün ülke yapacaktı. o tren kaçtı artık. steam yerinde olsam daha da fiyatları arttırırım. çünkü steam boykot diyenlerin anlayacağı dil bu.
  • millet zaten alamıcak ki. ben bundan sonra almak istediğim oyun varsa önce microsoft store'a sonra epic'e olmadı xbox ve ps5 store'a bakıcam fiyatlarına. ondan sonra steam'den alırsam alırım.
  • türk lirasının değerini koru(ya)mayanlar yüzünden un fiyatları artınca, ekmek almayarak fırıncıları boykot etmek gibi fikirleri akla getiren başlık.
  • fifa 24ü alacaktım 900 lira üstüne koymuş. yani 1000 liranın altında oyun kalmamış. yaptığımız şeyin adı bence boykot değil bu fiyatlara oyun oynanmaz. bu parayı verebilecek durumda olan da zaten boykot etmez.
hesabın var mı? giriş yap