• euroleague efsanelerinin favorisi de fener
    http://www.euroleague.net/…/news/i/7tphbhqsqbvfhrgp
  • obradoviç.
    mükemmele yakın bir antrenör-koç-hoca
    müsabaka öncesi heyecan ve hırs depolaması.
    müsabaka sırasında kendi hırsı ve heyecanı
    takım.
    taraftar.
    tarih!
  • her iki tarafında ofansif oynayacağını ve sonuçta fenerbahçe'nin kazancağını düşündüğüm maç.
  • bir efesli olarak tribunde yer alip destek olacagim mac. butun efesli arkadaslarim da feneri destekliyor. tek sikinti hicbir tezahurati bilmiyorum.. neyse izmir marsina kadar sesimi korurum en azindan.

olympiakos cok kirilgan bir takim. kopup gitmeye cok musait. ve sadece iki adet hucum opsiyonu var. tepede spanoulis pick and roll'u ve printezis post-up oyunu. printezisin udoh tarafindan cok iyi savunulacagini dusunursek ikili oyunlar kaliyor geriye. orada da yardim savunmasini dogru yaparsak muhtemelen kazaniriz.

edit: tribunde ilk 15 dk icinde tum marslari ogrendim ve maalesef sesimi koruyamadim. yalniz "fenerbahce adamin.." diyorlarmis, ben "fenerbahce adamdir" anladim ahahahah diyorum bu nasil bir tezahurat :> iyi dalga gecti fenerli arkadaslar bugun benimle hahah
  • türk spor tarihinin en önemli maçlarından biri olmasını kendisine yediremeyenlerin başlığını okuyup boşuna kendisini üzmemesi gereken maçtır. bu akşam bu kupayı alacağız. inanın buna.
  • galatasaray ile aynı bütçeye sahip olimpiakos un(yaklaşık 13m€) fenerhahçe ile avrupa finalinde karşılacağı maç.
  • türk spor tarihinin en önemli maçlarından biridir. bir gün bir kulüp şampiyonlar ligi finali veya yarı finali oynar, ne bileyim milli takımlar seviyesinde final falan oynarız (basketbolda oynadık) onu da mutlulukla bunun yanına koyarız.

hiç acaba mı falan demeden cümle kurmak istiyorsanız esas doğru cümle şudur; ''kulüpler bazında türk spor tarihinin en önemli gecesidir'' . bu gurur ikinci kez fenerbahçe taraftarınındır.
  • söz bitti hocam. tek bi 40 dakika artık. fenerbahçe erkek basketbol takımı ya kupayı kazanacak, ya da kupayı kazanmak için 1 sene daha bekleyecek. ihtimallerin ucunda kaybetmek yok. çünkü o elit seviye eurolig takımları vardı ya hani, işte o biziz...
  • enteresan ama fb'nin şampiyonluğuna sevineceğim sanki. yaşlanıyorum galiba:) not: pauldawkinsspor
  • an itibariyle sinan erdemde başlamasını heyecanla beklediğim karşılaşmadır.
hesabın var mı? giriş yap