• fenerbahçe kazanır diyordum ancak cüneyt çakır'ın atanmasından sonra ibre beraberliğe kaydı.
  • aklımdan beraberliğin,gönlümden fenerbahçenin kazanmasını istediğim derbidir kendileri.
  • bir fenerbahçeli olarak derbi önceleri heyecandan uyku uyuyamazken şimdi zerre kelebek kımıldamıyor içimde, futbolcularımızın ruhsuzluğu sağolsun
  • yıllar önce fark atarız diye beklediğimiz ve johnson'un golüyle 1-0 mağlup olduğumuz maçtan sonra temkinli konuşmaya özen gösteriyorum. gene fark atarız diye beklenen bir maç, umarım bu kez tersi olur.
  • galatasaray in bu seneki temposuna sikebahcenin tempo uydurmasi zor. erken gelecek gol farkli skorun habercisi olacaktir. gomis den en az iki gol bekliyorum.

skor tahminim 5-0.
  • fenerbahçe'nin; ''cüneyt çakır'ı istemiyoruz'' açıklaması üzerine maça atanan cüneyt çakır.

danışıklı dövüş olduğu ortada.

cüneyt galatasaray'ı ince ince hep kıyan hakemdir derbiler maçlarda. olası bir hakem hatası sonrasında, fenerbahçe; ''biz zaten istememiştik, baştan söylemiştik'' diyerek kendini aklamaya ve temize çıkarmaya çalışacaktır.

galatasaray'ın belki tarihi fark atacağı maç, puan kaybı yaşayacağı maç haline getirilmiştir, subjektif spor medyası ve gündem ile.

yine de çok önemi yok, galatasaray fenerbahçe'ye takılsa dahi, vasat olan trabzonspor ve başakşehir'i perişan edip puan farkını tekrar açacağı için sorun yok.
  • 10 veya 11. kategoriden bilete talip olduğum maç.
  • cimbomun kuduz köpek gibi saldıracağı, fenerin ise defansif oynayacağı maç.

önce fenerin ilk şansının ortadan gitmek olduğunu söyleyebilirim. çünkü hareketli cimbomun sağ ve sol kanatları hem valbeunayı hem de dirarı yer bitirir. olaki aykut sağ açıkta guliano yu oynayatım derse vay ki ne vay? fenerin ikinci şansı da doldur boşalt oynamak. teknik olarak topu ileriye götürme şansı jansen'e bol bol top şişirmek olur. ama işte efendim sağdan soldan topla ilerliyim falan o iş zor. cimbom bizim kanatları kilitleyecek.

cimbom ise fenerin sol bek kısmından daha cok saldıracak. yani sağ kanadını kullanacak. tahminimce fegouliyi falan sağdan kullanacak. ama cimbomun yerden oynama avantajı fenere göre daha fazla. orta ayakları da baya iyi cimbomun. cimbom muhtemelen isla'nın olduğu kanadı kullanmak istemeyecektir.
  • 7. veya 8. kategoriden gise fiyatinin biraz ustune bilet aradigimiz mac ( 416 olursa tadindan yenmez )
  • "işin psikolojik yanı" demiş bir arkadaş evet işin psikolojik yanını bir hayal edelim;

maç başlayacak, galatasaray saldıracak, "kameni" kalede devleşecek, dakikalar ilerledikçe gol atamayan ve strese giren galatasaray'lı futbolcular sinirlerine hakim olamayacak ve kırmızı kart görecekler, dakikalar 85-90 arasını gösterirken ani bir kontratak yapan fenerbahçe şok bir golle maçı kazanacak.

işte sırf bu stres yüzünden uyuyamayan galatasaray taraftarı var *
hesabın var mı? giriş yap