• "ben siyasal hümanizmi rotterdam'lı erasmus'tan okudum. psikolojik hümanizmi abraham maslow'dan okudum" dedi. karşısındaki içişleri bakanı da ben iç güvenlikle ilgii bir tane makale okumadım, cb'nın takdiri dedi canlı yayında.. nasıl bir ülkede yaşıyoruz ne yaşıyoruz lan biz ?
  • peker:
    "devlete zarar gelmesin diye sabaha kadar uluslararası hukuk okuyorum" (oha)

soylu:
    "ben ömrümde bir tek güvenlik makalesi okumuş biri değilim." (çüş)
  • kurtlar vadisi izleyenler hatırlar, erdal kömürcü (zürriyetsiz erdal) bir bölümde karakola sığınıyor, kendini kurtarabilmek için bir çok şey itiraf ediyordu. savcı da "memleketi bu delinin kurtaracağına yanarım" diyordu ifadesini aldıktan sonra.

bunu neden mi söyledim? itirafı kimin yaptığı önemli değil. neden yaptığı önemli değil. itiraf itiraftır ve hukuk devletlerinde soruşturma açılır, delil toplanır ve deliller ışığında yargılamalar yapılır. eğer gerçekten hukuk devletiysek bir savcı çıkıp soruşturma açmalı bu konulara dair. ister sedat peker olsun ister donte divincenzo (bu da nereden aklıma geldiyse) hiç farketmez. suç suçtur.

bu nedenle bu açıklamalar bu kadar ciddi şekilde dinleniyor sayın aktroll. yoksa hiçbir muhalif için dünün mafyası sedat peker bugünün kahramanı değil. onu yapsanız yapsanız siz yaparsınız. dün saygın işadamı olur miting yapar, bugün mafya olur "muhaliflerin kahramanı" diye zırlatır.

bizim için dün de mafyaydı, bugün de mafya. kişi değil içerik önemli olan.
  • ben de diyorum erzincanli binali neden izmir de belediye başkanı olmak istiyor:))
  • --- spoiler ---

sen mahallede okey masası kuracak adam toplayamazsin o sevimsiz suratinla
    --- spoiler ---

süslü sülo'ya kufretmeden küfür etkisi yaratan sözlerine başladığı bölüm.
  • ali tatar ve kuddusi okkır için söyledikleri yine yüreğimi dağladı. bütün fetöcülerin ve atatürk düşmanlarının anasını avradını sikeyim. vatansız köpekler.
  • antepli ev arkadaşım memleketten
    getirdiği fıstığı sadece sedat peker videolarında zuladan çıkarırdı. sedat öyle bir mafyaydı.

t:beklenen mafya açıklamaları.
  • çok kişinin kellesi gidecek gençler. bu adamın anlattıkları iktidar değişse bile ağzından çıkan isimlerin başlarına iş almalarına sebep olacak. uğur mumcu cinayeti 90'lı yıllara damga vurmuş ve hâla aydınlatılmamış bir davaydı. adam tek ağızda direk m.ağarı işaret etti. bakın uğur mumcu olayı çok karanlık ve o karanlığa ışık tutmaya çalışanların bile o karanlıkta kaybolduğu bir olaydı. bu video büyük ses getirir. binali yıldırımın oğluna gelince adam çatır çatır söylüyor uyuşturucunun hangi rotalarda hangi ellerde geldiğini. yani kısaca son bileti erdoğan gibi gözüküyor ve erdoğana da sinyal veriyor ben halkı arkama alıyorum tehlike çanları çalıyor diyor. bu şekilde devam ederse herif kahraman olacak ak. erdoğan işin içine girmek istemiyor ama belli ki bugün bahsettiği isimler ve uğur mumcunun ailesi,erdoğan da dahil olmak üzere yoğun bir telefon trafiği olacak gibi görünüyor. hey gidi uğur abimiz.. yine bir pazar sabahı , yine adın geçiyor bu şerefsizlerin hileli hayatlarında. sende onlara diz çökmedin, buda onlara dert oldu..
    edit: düzeltme
  • fragman

edit: çok soran oldu. şarkının ismi "what a life"

kıymetli dostlarım, bir sonraki fragmanda görüşeceğiz inşallah. biliyorsunuz söz namus. allah'a emanet olun:)
  • özet:

-ergenekon davasındaki kumpaslar anlatıldı.

-ülkelerden akp eliyle yediği deportları, fişlemeleri anlatıldı.

-süleyman soylu’nun akrabası sadık soyluya fetöcülükten dava açıldığını sahibi olduğu next level adında iş merkezinin sahibi olduğu ve davasının şaibeli şekilde kapatıldığını söyledi.

-kolombiyadan yüklenen 4600 kg uyuşturucunun yakalanmasının ardından binali yıldırımın oğlu erkan yıldırımın kolombiyaya gidip 4 gün civarı burada kaldığı, kolombiyadan denetimsiz uyuşturucu çıkarılamadığı için uyuşturucunun venezuella üzerinden çıkarılması planlandığı, bunun için erkan yıldırımın limanda özel yer kiraladığını, venezuella üzerinden denetimsiz şekilde çıkan yük gemisinin dominik limanında bu uyuşturucunun uzak yol tekneleriyle 500-1000 kg parçalara ayrılarak suriye lazkiye, kıbrıs ve türkiyeye getirildiğini, avrupada uyuşturucu ucuz olduğu için asıl para kazandıran bölge olan ortadoğuya getirildiğini söyledi. ayrıca bu uyuşturucunun kıbrısta kumarla birlikte iyi bir gelir kaynağı yapıldığını ve bu organizasyonun merkezinde yine mehmet ağar olduğunu söyledi.

-uğur mumcuyu öldürten kişinin mehmet ağar olduğunu ve olay yerine önce katiller gelir diyerek mehmet ağarın cinayet sonrası mahalline geldiğini ve kıbrıstaki uyuşturucu işine mani olan bir kıbrıslının da mehmet ağar eliyle ortadan kaldırılması için, sedat pekerin öz kardeşini tetikçi olarak önerdiğini söyledi. terörün de derin teröre sahip olduğunu, terör bölgelerinde yine bu uyuşturucu işinin pkk değil, yine bu adamların (aynı zamanda silah ticareti de) yaptığını söyledi.

ikide bir; sülo sana tasma takıp gezdireceğim dedi.

tabi bu oç da bildiklerini şimdi anlattığına göre, bu uyuşturucu işi yapılırken bildiği halde kenarda oturmuş, parasına bakmış.

edit: konak limanın adı düzeltildi. şili değil, dominik olacaktı.

edit2: bu özete ek olarak daha önce de tansu çiller başlığına da yazdığım, türkiyenin o dönemdeki tüm faili meçhulleri, devlet eliyle yapılan karanlık işleri yürüten isimlerin elebaşı tansu çillerdir. bu kadının o zaman palazlandırdığı işbirlikçileri mehmet ağar ve doğan güreştir. bu iki kişi karanlık işlerin öncüleri, sedat peker, abdullah çatlı gibi isimler ise bunların tetikçileri, yancılarıdır. 90larda patlayan varoş mahallelerdeki uyuşturucu satışları, bu örgütün elindeki uyuşturucuları elinden çıkarma yöntemleridir.
    pkkyı kullanarak o bölgelerde uyuşturucu üreten bu adamlar bu yöntemi kendi kendilerine öğrenmediler. aynı yöntemi abdnin afganistanda haşhaş için kullandığını bilmiyor olamazsınız. soran olursa taliban yaptı dersiniz.

edit3: @cirkinbocuk uyardı. ara durak dominik değil panama olacakmış.
hesabın var mı? giriş yap