• izlerken sıkılan bir ben miyim diye sorduran klip. akmıyor be abi. 23 nisan bu, ver coşkuyu ver!
  • çok güzel olmuş
  • 10 numara 5 yıldız emeginize saglık
  • ulan çok güzel olmuş, çok duygulandım, çok güzel şeyler hissettim yahu..

başta bu minikler olmak üzere, emeği geçen herkesi bir yerlerinden öpüyor, teşekkür ediyorum..
  • ağlatmış ve allah bu ülkeyi ve şanlı ordusunu kıyamete kadar payidar etsin dedirtmiştir
  • bağcılar'da öğretmenim. öğrencilerimi, çocuklarımı düşündüm. gözlerim doldu.bu yavrularımızın gözlerindeki ışık bizimkilerde yok. neden?

düzeltme:imla
  • deniz kuvvetleri'nin saçma filmler yerine çocukara kapılarını açtığı film olmuştur.
  • kötüye o kadar alışmış ve şartlanmışız ki başlığı ironik okuyup tıkladım, sonra entry'i okuyup izleyince gördüm hakikaten çok sevimli bir iş yapılmış. tebrik etmek lazım emeği geçenleri.
  • bu satırlar henüz çaylak olduğum için görünmeyebilir ama yazmak istedim. o geminin tasarımında çalışmış biri olarak çok duygulandım. olmuş reklam. hatta sizin dini terimler dediğiniz terimlerin hepsi gerçek hayatta kullanılıyor, bazıları osmanlı donanmasından beri gelen terimlerdir.
  • turbanli cocuk gormekten icime fenalik gelen gunlerde kizli erkekleri musmutlu halleri ilac gibi gelmistir. canlarim benim.
hesabın var mı? giriş yap