• bundesliga keyfinin içine her hafta sadece 2 maç yayınlamasının yanında, bu maçların bir tanesinin mutlaka borussia dortmund maçı olmasıyla da eden kanal..an itibari ile dortmund un ilk 11 ini, yedeklerini, kart cezalılarını ve sakatlarını hiç zorlanmadan sayabilecek durumda hissediyorum kendimi..kendilerine teşekkür mü etsem yoksa bu gereksiz bilgileri beynime empoze ettiginden dolayı küfür mü etsem bilemiyorum..

tavsiye : maçları anlatan o spikeride degiştirin be kardesim, top kimin ayagına gelse iyi vurur diye bagırıyo. sahadaki 22 kişide toplara iyi vursa 22 tane gol olur spiker amca..**
  • çanak soru dendi mi akla gelen ilk televizyon kanallarından biri. omurgasız.
  • fettullah gülen hoca efendi'nin tv kanallarından biri olarak ün yapmış güzide bir kanalımızdır.

yerel seçimler öncesi akp'yi destekleyici yayınlara ağırlık vermesi nedeniyle,

istanbul'da şehir hatları vapurlarında,

yanlızca bu tv kanalı açık tutulmaktadır.

hadi bakalım hayırlısı.
  • güya koskoca haber kanalı olarak ortaya çıkan,buna mukabil kendi web sitelerinden canlı yayın izleme imkanı olmayan televizyon kanalı..üçbeş kuruş paraya kıyıp adam gibi bir site yaptırmamış veya doğru dürüst bant genişliği almamış olması, insanda kurumsal kimlikleri hakkında şüpheler uyandırıyor. evet doğru tahminettiniz,ortamımda televizyon yok, izlemek istediğim bir program var, elimde mis gibi bağlantılı internet var vefekat teknoloji özürlü bir anlayış yüzünden izleyemiyorum..delirmek üzereyim be sözlük
  • istanbul'da vapur iskeleleri, metro durakları gibi belediyeye ait yerlerde sürekli açık bulunan kanal.

insan ister istemez ekrana doğru bakıyor. ne mi görüyor? yurdumun bir yerinde gittiği şehrin futbol takımının atkısını boynuna bağlamış seçim propagandası yapan başbakanı..

kimin kanalı acaba..?
  • mehmet ali erbil'in de ,
    şehir hatları vapurları'nda,ido'da,
    akp iktidarı yanlısı,
    kanal 24 tv yayınları yapılıyor tesbitinde bulunduğu kanal.

http://www.milliyet.com.tr/…yinda akp isyani&ver=23
  • mehmet ali erbil'den daha az ciddiye almamız gereken tv kanalıdır.
  • wolverine'i "volvırayn", sabretooth'u "sabırtıt" şeklinde telaffuz eden çalışanlara sahip kanal. ha bi de bu çalışanlara göre film* "volvırayn'ın demir bıçağına nasıl kavuştuğunun hikayesi"ymiş.
  • bilgi bandında "sivas ve kayseri'de kene ısıran 2 kişi öldü" şeklinde haber sunan kanal. sayın kanal 24 yetkilileri, türkçe'yi nereden öğrendiniz? çerez yer gibi kene yemeye başladık da benim mi haberim yok?
hesabın var mı? giriş yap