şükela:  tümü | bugün
  • başlığın açan yazar buna inanarak açtıysa bir gerizekalılık örneği, trollüyorsa kötü bir trollük denemesidir.

olmayandır, yalan haberdir. dönemin atlanması, derslerin alındı sayılması ne amk?
  • kaynak fake ama yüzde 99.9 ihtimalle gerçekleşecek olandır.

kyk yurtlarında karantinalar bitene kadar üniversitelerin açılması mümkün değil, karantina süreçlerinin minimum 2-3 ay daha süreceği düşünülürse dönem bitmiştir. önümüzdeki hafta yök 30 nisan'a kadar daha uzatır 30 nisan'dan sonra da dönemin bittiği açıklanır. uzaktan eğitim falan filan bir şekilde idare edilecek.
  • her öğrenciye tüm sınavları 100'müş gibi davranılacak, saygıda kusur edilmeyecektir.

anlaşmanın gizli maddesi de buymuş.
  • başlığı açan fatchicken adlı yazar arkadaşımıza, eğitime ara verildiği bu dönemde tatil dönemini dilbigisi çalışarak değerlendirmesini salık veriyorum. bu konuda yök'ün uzaktan eğitim kaynaklarından yararlanabilir.
  • (bkz: paint terk)
  • hepinizi 4.00'la mezun edeceklermiş.
  • öğrenciler bu fake yazının işlerine yarayan hedef kısmını okuyabilir ve sonuçta büyük bir problem başlayabilir. başlık kilitlenmeli ve yazarına 3 hafta boyunca un helvası yedirilmelidir.
  • eskiden trollüğün de bir kalitesi vardı. bu ne yahu cidden paint terk.

trollük puanım 1/10.
  • vakıf üniversitelerin araştırma görevlilerinin, devlet üniversitelerinin öğretim görevlilerine denk sayılacağına dair bir gizli madde de içeren karar.

kaynak: kararı ben verdim.

imza: yök başkanı