11 entry daha
  • arkadaşı kendi yerime koydum yazık para kolay kazanılmıyor ama birileri kolay dolandırıyor hepsibukadar kardeş
  • artık hepsiburada’dan da çekilmek, yeni ümit vaad eden sitelere yönelmeye başlamak gerekiyor demek ki...
  • ben hepsiburada ile yaşadığım bir dizi sorun sonrasında bir daha sizden alış veriş yapanın ... diyerek hesabımı sildim.
    çok açık net suçlu oldukları konularda bile müşterisini korumuyorlar.
    bazen bu tip firmalara karşı yapabildiğimiz tek şey bir daha alış veriş etmemek oluyor.
  • beni şaşırtmayan bir diğer rezalet.

(bkz: 14 ağustos 2020 hepsiburada rezaleti)
  • cayma hakkı 14 gün ama normal ürünlerde. ayıplı üründe böyle bir süre yok. o kadar sinir olup üzülüyorum ki böyle rezaletlere anlatamam. işin içinde çocuk sevindirmek olunca ayrı bir üzüldüm. ruhsatım olsa bedava avukatlığınızı bile yapardım.
  • 50 defa yazdık hepsiburada.com'dan iğne bile almayın, ama kimse dinlemiyor maalesef.
  • hepsiburada sitesi is yerinden bir arkadaşımın site üzerinden aldığı çamaşır makinasını teslim edilmediği halde teslim edildi diye bildirim yolladı. teslim saati de gece 10.30.
    4 aydır uğraşıyor hala bir sonuç alabilmiş değil.
    son zamanlarda baya baya müşteri sikayetleri artti.
    uzak durulmasinda fayda var bu siteden.
  • arsızlar çünkü. bunlar yasal kurum ancak denetleyeni yok herhangi bir yaptırımı yok. yahu adam parasını alıyor ama hizmetini yapmıyor ve biz elimiz kolumuz bağlı öyle bekliyoruz adamların keyfini.
  • kardeşim, kitapta yazıyor kitapta. trendyoldan, gittigidiyordan, çiçeksepetinden uzak durun. ama, hepsiburadadan kaçın.

rezalet puanı: 10/10
  • belki bana da destek olup sesimizi duyurmamızı sağlayabilirseniz sevinirim. (bkz: bellona lantes koltuk takımı rezaleti)
10 entry daha
hesabın var mı? giriş yap