• bir kafaya fazlaca dinsel öğeler ve tabirler nakşedilmişse, o kafadan fazla bir şey beklememek gerek.

10 tl kargo parası için karşıdaki insanın çocuklarının ölmesini dilemek nasıl bir müslümanlık(!)?
    karşıdaki kişiye söz hakkı tanımayıp nefes almadan tüm bildiği bedduaları sayan bir adet mahlukat barındıran rezalet.
  • edit: başlık bana kalmış. olayın özeti,

edit2: başlık sahibi yeniden canlandırmış sanırım. olayın özeti aşağıda vardı zaten.

bizim yazarın ablası instagram'dan, saçma sapan bir sayfadan sipariş veriyor. ama kutudan hıyar gibi bir şey çıkıyor.
    bu da gelip rezalet diye burda anlatıyor.
    bu kadar.

rezalet değil salaklıktır o, rezalet olsa duramazdın.

(bkz: doğal seçilim)
  • fatura yok vergi odemez, haram zıkkım der.
    (bkz: köylü kurnazı)
    (bkz: sonradan görme)
  • sayfaya tıklamaz olaydım dediğim rezalettir. rezalet puanım 1/10.

o sayfadan alışveriş yapan gitsin kendine beyin falan taktırsın. umarım beyni de instagram butiklerinden aramaz.
  • adamın adresini verin de 10 tl kargo parasını vereyim. bu kadar bedduaya ülke yıkılır, dağlar ters döner.

edit: başlık sahibi olayın sürecini anlatan delilleri kaldırmış. ablasının instagram'dan aldığı ürünlerin gelmemesi, akabinde satıcı ile iletişime geçmesi, satıcının " ben ürünleri yolladım 10 tl kargo param da araya gitti, allah çocuğundan çıkarsın " gibi beddualar saçması ve olayın buraya taşınması.
  • instagram sayfasının bilgi bölümüne kocaman besmele yazması ve ardından mesajlardaki beddualar, bunlar kendilerince dindar, müslüman insanlar. dini de kullanarak ne güzel tezgahı kurmuşlar. besmeleyi gören güvenip siparişi de vermiş o da ayrı bir konu zaten.
  • 27 kasım 2019 world wide web alış veriş rezaleti yazaydınız bari daha kapsamlı olurdu.

instagram butikcilerinden ne bekliyorsunuz. ablanıza geçmiş olsun ama artık şu instagram butiklerinden de bi zahmet uzak durun. yapacaksanız da yerini yurdunu bildiğiniz ha diyince mağazasına gidebileceginiz yerlerden alış veriş yapın.
  • sayfasında kapıda ödeme yazmıyor kapda ödeme yazıyor.
  • kapda ödeme yazarak satış yapabilmiş. vay mk gerçekten gelecek sanal ticaretteymiş...
  • hepimiz sipariş verelim ve evde durmayalım. 100 kişi bunu yapsa abla batar. ülke de doğal felaketten çöker.
hesabın var mı? giriş yap